Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyára pénz...

Hantosb8 kérdése:

OTP Junior kártyára pénz feltöltés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hogy csak én vagyok hülye de inkább megkérdezem....Szeretnék az OTP Junior kártyámra pénzt feltölteni a bankban és az lenne a kérdésem, hogy lehet-e szülő nagykorú felügyelete nélkül feltölteni és mi kell hozzá?

2017. aug. 19. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pár hete tettem pénzt a számlámra, szintén OTP junior.

Semmi mást nem kértek, csak a bankkártyát (majd a terminálon meg kellett adni a PIN kódot).

2017. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
testvérem se tudta bement hozzájuk hogy szeretni befizetni és ott felírták neki
2017. aug. 19. 22:02
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Csak hogy tiszta legyen:


1. Bankkártyán nincs pénz! Bankszámlán van pénz.

2. Bankkártya a bankszámláról vonja le a pénzt.


Tehát ha bemész, 2 megoldás van:

Vagy tudod a számlaszámod, vagy kikeresik neked, és

befizetsz rá. Ha nincs bankkártyád, akkor személyi kell

hozzá, ha van, akkor a bankkártyád és a pinkód. Bankkár-

tya egyértelműen elárulja a hozzá kapcsolt bankszámla

számát, így az ügyintéző tudni fogja, hogy melyik szám-

lára akarsz befizetni.

2017. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
13%
A számlaszámod általában a bankkártyádon lévő hosszú számsor, bár nem tudom, hogy OTP Juniornál ez hogy működik. Készpénzbefizetéskor (a számládra) csupán 1 db személyi ig.-ra van szükséged, a számlaszámod a banki ügyintéző lenézi a rendszerükből. Neked csak a KP-t és egy személyit kell a bankfiókba vinned, ők a többit majd intézik😉
2019. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ja és egyébként azt kihagytam, hogy személyi akkor kell, ha nincs nálad kártya, kártya mellé meg nem kell fejből vágni a számlaszámod.
2019. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!