Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jelez vissza a...

Miért nem jelez vissza a PayPal sem e-mail-en, sem sms-ben a fizetésről?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam PayPal is és Visa-t is, szóval az a gondom, hogy nem jelez nekem vissza, ha valamit online kifizettem. Mi a gond? KÖSZÖNÖM!
2017. aug. 23. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem teljesen érthető a kérdésed, de a PayPal e-mailben szokott küldeni visszaigazolást a tranzakciókról. Nézd meg a profilodban, hogy helyes-e az e-mail címed, illetve az értesítési beállításokat. Ha nem megy, inkább a PayPal-nak írj, ők fognak tudni segíteni.
2017. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helyes az email címem és nem jelez vissza, csak az OTP küld vásárlás után 4 (!) nappal egy sms-t. Rendben, köszi, írok.
2017. aug. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!