Mi lehet itt a gubanc?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán rendelni szerettem volna az internetről egy pólót.

Kiválasztottam, majd jött egy személyes adatok, postázási cím adatlap. Kitöltöttem őket.

Jött egy bánkkártyás adatlap. Kitöltöttem ezt is.

Itt már csak egy olyan volt hogy végső rögzítés, erre aztán nem mentem mert észre vettem, hogy rossz címet írtam fel.

Visszamentem kijavítani. Majd amikor még egyszer próbálkoztam, már nem engedte. Mert nem volt rá fedezet...Megnéztem az egyenleget. A póló árát levonták.

A pólós rendszer mégsem rögzítette...

Ma bementem a bankba. Ők is azt mondták levonták a pénzt.

felhívtam őket. De nem találtak semmi általuk történő levonást.

Holnap elmegyek megint a bankba. Kérek valami igazolást a levonásokról.

De mi lehet a probléma?


2010. máj. 25. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szar a fizetési rendszerük
2010. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ebben az esetben hogy tudom visszakapni a pénzt ha a cégnél nincsen semmi nyoma a rendelésnek?
2010. máj. 25. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
banki charge-back ;)
2010. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyébként a titok nyitja: ez egy kártyás fizetés volt ...tegnap zárolták a számládon az összeget, (nem levonták, csak zárolták és a banki alkalmazott meg egy pénzügyi analfabéta, ha azt mondta, hogy levonták) ...levonni pár nap múlva fogják csak és természetesen addig a webáruház számláján nem jelenik meg



a hiba ott van, hogy a szar fizetési rendszerük miatt, nincs nyoma, hogy elindult a levonás...de mivel a fizetési (pénzlevonósdi rendszert egy bank üzemelteti - gondolom, ha magyar oldal, akkor az OTP, ezért őket kéne kicsit elővenni, hogy OK-zás nélkül leemelték a pénzt)

2010. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaid!

Igen, az OTP az.

Azt mondta a banki alkalmazott hogy levonták róla...

Akkor az számít valamit ha nem tudtam végleg hitelesíteni a rendelést? Akkor ezek szerint csak zárolva lehet?

2010. máj. 25. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
charge-backet kérj...amúgy nem számít semmit, hogy ok-tál-e, mert már zároltak...annyit tehetsz, hogy reklamálsz,,,
2010. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké kösz! Akkor ezt meglépem holnap.
2010. máj. 25. 17:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma voltam bent a bakban.

Azt mondta a srác lehet, hogy még megérkezik nekik a pénz...így várjunk...Azt mondta holnap menjek vissza.

De ha nem érkezik meg, akkor holnap írunk egy reklamáló levelet.

Közben meg tudtam nézni neten a részletes adatokat, és az említett póló ára a zárolások között szerepel!

Mi a véleményetek?

2010. máj. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!