Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lejár a számlacsomagom,...

Ha lejár a számlacsomagom, utána újból válthatok ugyanarra a csomagra?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Budapest Banknál van Komfort számlacsomagom. A szerződés ezt írja: "A számlacsomag a számlanyitástól (csomagváltástól) számítottan 3 évig él. Ezen időszakot követően a „Lakossági forint számlavezetés hirdetmény és kapcsolódó szolgáltatások” hirdetmény Bázis számlacsomagra meghatározott kondíciók az irányadóak."


Miután lejár a 3 év és átraknak a Komfortból a Bázisba, megtehetem, hogy kitöltök egy csomagváltásról szóló nyilatkozatot és újból a Komfortra váltok, ami utána megint 3 évig érvényes?



#bankszámla #számlacsomag #számlacsomag váltás
2017. szept. 2. 15:51
 1/4 xswerdy ***** válasza:
ez nagyon arra utal, hogy ez a komfort valami beetető csomag új ügyfeleknek, és meglévő ügyfél erre nem válthat. De kérdezd meg a bankot, vagy olvasgasd a kondiciós listát.
2017. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"meglévő ügyfél erre nem válthat"


Az kizárt, mert nekem hosszú évekig volt diákszámlám náluk, és csak utána váltottam a komfortra, amikor dolgozni kezdtem és megszűnt a jogosultságom a diákszámlára, ezért muszáj volt váltani.

Megnéztem a többi csomagnál is, ott is mindnél azt írja, hogy a csomag "A számlacsomag a számlanyitástól (csomagváltástól) számítottan 3 évig él."

2017. szept. 3. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem kerültél át a Bázisba?

Mennyi idő van még hátra? Már értesítettek, hogy át fogsz kerülni?


Nem sablonválasznak szánom, de tényleg a legjobb lenne felhívni a telebankot és ők meg tudják mondani úgyis.

2017. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még hátra van 1 év. :) Majd írok nekik egy mailt. Csak reméltem, hogy hátha van itt vki, aki ugyanennél a banknál van és van tapasztalata.
2017. szept. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!