Hogy van ez a PayPal dolog?

Figyelt kérdés

Nem rég lett diák bankkártyám OTP-nél, regisztráltam a PayPalra, mindent beírtam, név, cím, bankkártya szám, számlaszám, a háromjegyű számot hátulról. Jött egy sms, hogy leakart venni 1 dollart, de most már nincs annyi rajt. Tehát nem tudta levenni, ez mi? A létrehozás díja?


Oké akkor most megvan a pay palom..gondolom. Hogy tudok vele fizetni? Ha mondjuk Ebayről akarok rendelni akkor nem kell a bankszámlaszámomat, hanem ezt kell megadni? De ennek a számát hol találom? Elvileg már összekötöttem, pénzt rakok rá a napokban..

Előre is köszi! Nagyon nem tiszta nekem ez így, itthon nem használ senki szinte kártyát és nagyon hülyén érzem magam.. 18/L



2017. szept. 4. 01:56
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve amikor ráakarok menni hogy confirm credicard ezt irja This card is not accepted. Please use a different card.
2017. szept. 4. 02:04
 2/4 TR75 ***** válasza:

Bevásárlókártyát és hitelkártyát ne regisztrálj PayPalra, hanem csak a bankkártyádat, vagy, ha van lehetőséged rá, akkor internetkártyát.


[link]


[link]


Az 1 dollárt jóváírják később.

Ha vásárolsz, nem kell megadnod semmit, hanem a vásárláskor a PayPalra átirányítanak, ahol belépsz és jóváhagyod a tranzakciót. Tehát internetes vásárláskor nem kell megadnod semmilyen számlaszámot vagy ilyesmit, hanem egyszerűen a PayPal oldalán hagyod jóvá a tranzakciót (ilyenkor a PayPal számládhoz társított kártyáról húzzák le a pénzt).


Vásárlás után küldenek emailt is, amiben tájékoztatnak a vásárlásról. Arra figyelj, hogy csak az az email jön valóban a PayPaltól, amelyikben a neveden szólítanak (mert hát szeretnek visszaélni a PayPal nevével érthető okokból).

2017. szept. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stewie200 válasza:
Nem kell kulon penzt rakni a paypalodra! Rogton leszedi a kartyadrol ha mar hozza van csatolva. Eloszor en se ertettem, de igy mukodik.
2017. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TR75 ***** válasza:
Sima vásárláshoz elég, ha a kapcsolt számlán van pénz.
2017. szept. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!