Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A munkaügyi központban kérelme...

A munkaügyi központban kérelmeztem, hogy a foglalkoztatást helyettesítő támogatást a bankszámlámra utalják, és ne postán. Ha másvalaki bemegy az én nevemben és kéri hogy változtassák vissza, azt ugye nem tehetik meg?

Figyelt kérdés

Tehát csak én kérelmezhetem,hogy postán vagy folyószámlára utalják a pénzt,és se rokon se senki más?

Remélem a munkaügyi központban senki nem tölthet ki a más nevében űrlapot,mert visszaélések lennének.



2017. szept. 8. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hová gondolsz? Ilyet azért nem lehet csinálni.

Ilyen elvem bárki oda utalná magának bérki pénzét.

2017. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy tegyük fel XY-nak jár ez a bizonyos összeg és kéri hogy folyószámlára utalják,kitölt egy űrlapot és megadja az adatait+számlaszámot. Bemegy mondjuk az apja ezzel a dumával,hogy "szeretném a fiam nevében/szeretné a fiam,hogy mégse bankszámlára utalják(mert ugye azt nem lehet ellopni),hanem mégis postán küldjék ki a pénzt. Ez az amit el akarok kerülni.
2017. szept. 8. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki másnak nincs joga intézkedni a nevedben, maximum akkor ha felhatalmazása van rá.
2017. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tán megijesztettek a szüleid: Márpedig büdös kölyök , a pénzt ide fogjuk utaltni!
2017. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyent csak személyesen lehet intézni, vagy max meghatalmazással. Nem intézkedhet helyetted sem a munkaügyi központban, sem a bankban, sem az adóhatóságnál, sem egyéb hivatalos helyen.
2017. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez is csak kényszerképzet volt részemről.
2017. szept. 8. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Az FHT-t nem a munkaügyi központ utalja egyébként. (mondjuk már munkaügyi központ sincs, mivel foglalkoztatási osztályoknak hívják őket).


Amikor az FHT-t kérelmezed, akkor kell feltüntetni, hogy melyik bankszámlára szeretnéd kapni.

2017. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem akarsz öngyilkos lenni?
2017. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Előző,honnan veszel ilyen faxságokat?
2017. szept. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!