Apababa kérdése:

Ezért miért kell fizetni?

Figyelt kérdés
A bankban a szokásos kártyacsere folyamán az atm behúzta a kártyámat végleg mert lajárt a dátuma, miközben az új még nem érkezett meg. Bementem, rákérdeztem. Biztos elkallódott mondták. Akkor menjek a postára reklamálni kérdezem én. Ne menjek, mondják mert nem ajánlva adták fel. Ezen kiakadtam egy kicsit de azt mondák erre nincs módjuk még akkor sem ha kifizetem az ajánlott kézbesités plusz költségét. Tehát új kártya készités melyért már fizethettem is a 6000ft-ot. De mivel szerettem volna ezt legközelebb elkerülni ezért kértem a hölgyet hogy ne küldjék sehova ha legközelebb lejár a kártya, majd én személyesen bejövök érte. Erre azt mondja 2000ft lesz. MI VAN? Az ajánlott küldeményre nem volt tarifája de erre igen. Kérdeztem mitől drágább az ha bejövök érte annál ha kiküldik. De választ nem adott. Esetleg valaki tudja?

2017. szept. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Mert a bank nem csomagmegörző és ha te mégis ilyen célból akarod őket igénybe venni, akkor ők ennyit kérnek érte.
2017. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyenre nem használom öket csupán egy folyamatot röviditek le.
2017. szept. 12. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rövidíted le, hanem plusz munkát okozol nekik.


Ettől persze még surmóság ezért 2000 Ft-ot kérni.

2017. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!