Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitellel kapcsolatba...

Provident hitellel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Átulásos hitelt szeretnék tőlük felvenni, olvastam hogy 10 munkanapon belül utalnak..igazából az érdekel , mennyire tartják magukat a 10 naphoz...jön előbb, vagy inkább később.

#hitel #provudent
2017. szept. 27. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ezt a kérdést nem én tettem fel...de jó hogy felhivtad rá a figyelmem...:-D
2017. szept. 27. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Providentől SOHA nem vennék fel hitelt...nincs más lehetőséged csak tőlük tudsz igényelni?
2017. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel 4 éve havonta hosszabitják a munkaszerződést így nagyon nincs más lehetőség
2017. szept. 27. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez szomorú...a bankodnál próbáltál esetleg érdeklődni, hogy kaphatsz-e vagy csak szerinted nem adnak? Komolyan nem értem a munkahelyedet sem, ha jó munkaerő vagy nem mindegy neki, ha határozatlannal vesz fel, akkor is felmondhat neked bármikor vagy nem? Annyira nem vagyok jártas benne...de ez szemétség
2017. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, pont ez a kifogás..ám egy gyárban dolgozom operátor vagyok...külsős cég ad nekik "bérbe" .legalábbis ezt mondják.
2017. szept. 27. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2017. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly vettünk fel maxi kölcsönt átutalással, nem kértük az otthoni szolgáltatást. Viszont munkáltatói is kellett, le is ellenőriztek minket nem-e vagyunk BAR listások, van-e másik hitelünk. Igen, betartják a 10 napot, később nem utalnak, napra pontosan 10 nap. Legalábbis nekünk.
2017. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!