HOL KAPHATNAK HITELT? SOS

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nincs saját házam.! Önerőm sincs.. nettó 145.000ft a fizetésem.(plusz juttatások ) van egy kislányom.és egy élettársam. Jelenleg családtafnál lakunk . Lehetséges lenne hogy valahol kaphatnak legalabb 3 millio forint kolcsont? Adostars nelkul'. És a másik kérdésem.pedig hogy mi a feltételei az adóstársnak? Cofodisnél kapnék de csak adóstársal. Ugyanezek a feltételek mint nekem ? Valaki segitsen!!!!! Köszönöm!!!!!

2017. szept. 30. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
fedezet nélkül sehol sem kaptok hitelt. Adóstárs pedig kell.
2017. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Basszus, most már elfogyott a türelmem... Eddig szépen válaszolgattam a kérdéseidre, de ha 15x megkérdezed, akkor sem fogsz tudni hitelt felvenni, mert NEM VAGYTOK HITELKÉPESEK!!!

ÉRTSD MEG!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


És ne rabold feleslegesen mások idejét, hogy félnaponként megkérdezed ugyanazt.

2017. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán azt is leírhatnád, hogy mire kellene a kölcsön.

És igen, hiába kérdezed meg ugyanazt pepitába 50x,

akkor is ugyanaz lesz a válasz. Legalábbis ennyi adat

alapján.

2017. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Menj el uzsoráshoz bamneg, az lehet, hogy ad.


Nem szoktam senkinek ilyen hülyeséget tanácsolni amivel végleg tönkreteszed az életedet, DE NEKED IGEN, mert úgyse vagy képes felfogni azt hogy nem, és majd ha a gyerekedet fenyegetik amiért nem adod meg a pénzt akkor majd lesz elég bajod és nem ide irkálsz fölöslegesen.

2017. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xswerdy ***** válasza:
így szombat délután, SOS... tényleg nem tudok jobbat az uzsorásnál. Gondolom, ő hétvégén is fogad.
2017. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szokott náluk lenni "otthoni szolgáltatás" :)
2017. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De rohadt unalmas vagy már te szerencsétlen félkegyelmű. Ha fele ennyi energiát fordítanál arra hogy több pénzt keress, hogy ne kelljen hitelt felvenned, mint hogy állandóan itt ba..od a rezet, már rég előrébb lennél.
2017. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hitelt csak hitelképes emberek kapnak.

Te NEM vagy hitelképes, ennyi. Spórolj.

2017. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!