Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél, ha elromlott a...

Az OTP-nél, ha elromlott a bankkártyámon a Paypass funkció kicserélik ingyen a kártyát?

Figyelt kérdés
Vagy le akarnak majd húzni pár ezer forinttal? Mert akkor inkább be se megyek a bankfiókba. Csak az érintés nélküli fizetés nem működik, amúgy rendben van.

2017. okt. 7. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Lehúzni?

Túl gyakran használják egyesek ezt a kifejezést.


A kártyának általában van éves díja, de ez benne van a hirdetményben.

Ha tönkremegy valami és az ügyfél cseréltetni akarja, akkor miért lehúzás ha a bank ennek a díját felszámítja?

Nem az ő hibájából ment tönkre.



Egyébként nézd meg a vonatkozó hirdetményt vagy hívd fel a telebankot.

Még azt sem írtad melyik számlacsomagban vagy.

2017. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meghibásodott a kártya, akkor a bank ingyen fogja cserélni, ez így volt a mágnescsíkos időkben is, a legtöbb kondíciós listában még mindig benne van. Viszont érdemes lenne még egyszer ellenőrizni, mert a PayPass nem nagyon tud tönkre menni egy kártyán. Az egy passzív chip, amit csak olvasni tudnak a terminálok.
2017. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tuti, hogy tönkrement. Több helyen is próbáltam többször is.


"A kártyának általában van éves díja, de ez benne van a hirdetményben.

Ha tönkremegy valami és az ügyfél cseréltetni akarja, akkor miért lehúzás ha a bank ennek a díját felszámítja?

Nem az ő hibájából ment tönkre. "


Hát azért ez pont hogy egy klasszikus lehúzás lenne. Pont azért mert van éves díja. Ha kettétörik, elhagyom, stb., akkor persze hogy jogos, hogy fizetem az újat. De ez önhibámon kívül történt. Ha pl. előfizetsz internetre és tönkre megy a szolgáltató által biztosított modem, vagy router, akkor azt kicserélik ingyen.

2017. okt. 9. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem először ki akarták fizettetni, de mondtam, hogy nem én tettem tönkre a kártyát, szóval ingyenesnek kéne lennie. Elfogadták. :D te is mondd ezt, ha le akarnak húzni.
2017. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hónapok óta nem működik nekem sem... Eleinte csak néha nem működött, aztán egy ideje egyáltalán nem. Van olyan üzlet, ahol csodálkozva bámultak rám, mikor mondtam, hogy nem működik, be kell dugni, stb. Különben az OTP-nél is amennyi díjat levonnak a számláról ilyen-olyan címszó alatt, hát az valami vérlázító... Szóval az lenne a minimum, hogy ingyen cserélik. Készülök én is bemenni hozzájuk. Lényeg, hogy fizetős megoldást nem fogok elfogadni. :D
2019. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem most az új VISA Online (OTP) kártyámnál van ugyanez. Egy ideje nem működik az érintéses fizetés.

Akkor inkább bemegyek személyesen. Mert online kártyaigénylésnél nem tudom "elmagyarázni", hogy nem az én hibám volt.

2021. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!