Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Keszpenzfelveteli limit 1 nap...

Keszpenzfelveteli limit 1 nap vagy 24 ora?

Figyelt kérdés

Ha elertem a bankkartyam keszpenzfelveteli limitet, akkor varnom kell 24 orat vagy csak ejfelig kell varnom hogy ujra vehessek fol penzt?

Pl. egyik nap reggel 10kor felveszem a maximum osszeget, masnap 8kor mar ujra felvehetem a maximum osszeget? koszi



2017. okt. 7. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a limitek naptári napra vonatkoznak, nem 24 órára. Úgyhogy a példád működik.
2017. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első jól írja, alapjában véve így van.


De bankonként lehetnek eltérések.

Az Erstenél van pl. ideiglenes limit, amely minimum 24 maximum 48 órára szólhat.


Azaz ha én mondjuk most beállítom, hogy 100 000 ft helyett 48 óráig 200 000 ft legyen a napi kp.felvételi limit, akkor ez az időszak érinti a mai, holnapi és holnaputáni napot is.

Még holnapután is fel tudok venni 200 000 ft-ot, amíg le nem jár az ideiglenes limit. Mondjuk délelőtt 11-kor még igen, délután 3-kor már nem.

2017. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!