Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlára készpénzes...

Paypal számlára készpénzes befizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggel voltam az Unicredit bankban készpénzt befizetni a Paypal számlámra, az ügyintéző hölgytől megkérdeztem, hogy mivel abban a bankban fizettem be, ahol "van" a számlám akkor a mai nap várható, hogy rajta legyen az összeg amit befizettem? Erre azt válaszolta, hogy már rajta is van....Itthon néztem meg és nincsen rajta....azóta sem....Mikorra várható, hogy megérkezik?


2017. okt. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2 munkanap kb
2017. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 9. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első válaszoló írta. A pénztárban befizetett készpénz a paypal számláján azonnal rajta van. Csak a Paypal ellenőrzi a számláján beérkezett utalásokat és befizetéseket, és a paypal teszi rá ezután a paypalnal levő számládra amire a paypal számládon te látni fogod.
2017. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még mindig nem érkezett meg! :(

Ez azert erdekes, mert ha a bankszámlámról utalok (Raiffeisen), már másnap korán reggel rajta van.

Kicsit azon agyalok, hogy nem e az a problema, hogy a számlatulajdonos nevénél a papíron a "BofA re......" helyett a nem rövidített verzió, a "Bank Of Amerika......" szerepel? Pedig direkt úgy írtam le a kiscsajnak, ahogy a Paypal-on szerepel, még a szóközöket is feltűntettem. :/

2017. okt. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!