Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 101100 FT tartozas mert harom...

101100 FT tartozas mert harom honapig nem hasznaltam a bankkartyamat? Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
K&H banktol kaptam egy levelet, a fent emlitett osszeg befizeteserol, en kicsit sokallom! Algusztus 11 en vettem le rola utoljara penzt! Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

2017. okt. 16. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
igen, és olyankor szépen megnézem a számlakivonatot, vagy megnézem a netbankon mitől lett ekkora mínusz. Valszeg hitelkeret van rajta.
2017. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Mik a számlacsomagod feltételei?

Van benne olyan, hogy havonta x kártyás fizetés?

Biztos le van írva a kondícióknál.

De hívd fel őket, hátha csak valami tévedés.

2017. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

És azt áruld már el, légy szíves, hogy ezt miért nem a K&H-tól kérdezed meg és miért itt a Gyakorin?

Honnan a jó csudából tudnánk, hogy előtte volt-e folyószámla-hitelkereted, használtál-e belőle? Vásároltál vagy készpénzt vettél fel, stb.

Ha nincs netbank hozzáférésed, akkor be kell ballagni egy fiókba és ott letisztázni.

Telefonon azt hiszem, nem adnak ki ilyen információt.

2017. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ezt mi nem tudhatjuk.

Lehet, hogy nullán voltál, és augusztusban levettél 80ezret, azóta rá sem néztél.

Mi nem látunk a számládra, nem látjuk a terhelést, jóváírást, a bankszámlakivonatodat sem.

És neked nem tűnt fel eddig a tartozás? Te nem nézed a havi kivonatokat?

2017. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Eloszor is koszonom a gyors valaszokat! Azt irjak a levelben,hogy 2017.10.02-n ennyit osszeg tartozast mutatott a szamlam, a levelet ma kaptam meg,azonban most 13.-an vettem fel rola penzt akkor a kimutatason nem jelezte,hogy minuszban lenne az egyenlegem! Kedves harmadik kommentelo sajnos nem ertek a banki dolgokhoz(ezen a mai es a holnapi napon valtoztattok es jobban bele asom magam a dologba),ezert batorkodam feltenni eme kerdest,de igazad van! Okultam a dologbol,! Igen telefonon nem adnak ki semmilyen informaciot,holnap reggel megyek es utananezek! Apropo hitelkeretem egeszbiztosan nincsen!

Igazabol diakmunka miatt kellett a bankkartya, nem is figyeltem soha a mozgasat, a kerdest azert tettem fel mert ma jott a level es gondoltam meg kerdem massal is tortent-e hasonlo dolog, ha a szuleim haza ernek biztosan okosabb leszek! A valaszokat koszonom szepen!

2017. okt. 16. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
IQ teszthez kötném a bankkártya és bankszámla használatot...
2017. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! :)
2017. okt. 16. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Időpont ma 15:16


Hát bármilyen fura, de sajnos egyetértek. Sokan azt se tudják, hogy a pénzük nem a bankkártyán van...

2017. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

(OFFTOPIC)

Haha, pontosan ezt vettem en is eszre, hogy keverik a fogalmakat, a szamlat a kartyaval, hogy a kartya a "banke", nem a szolgaltatoe (visa, mastercard, etc) es meg hasonlo dolgok. Kene ilyesmit is tanitani az iskolaban. :)

(ONTOPIC)

Egyebkent kerdes kerdezo! A kerdesed rosszul van felteve, mert azt sugallja, hogy 3 honap "nem-hasznalatbol" eredoen van ennyi minusz a szamladon. Nyilvan regebb ota van rajta a minusz, korabban keletkezett (amikor hasznaltad). Gyanitom, hogy hitelkereted van rajta, gyanusan - majdnem - kerek ez az osszeg, en egy 100-as keretre gondolok amire volt 3 honapod, hogy rendezd, de mivel nem hasznaltad a kartyad, gondolom utalas se erkezett a szamladra, ezert jott most a felszolitas.

Netbankod nyilvan van, lepj be, nezd meg a szamlakivonataid a dokumentumok kozott. Ha nem tudod, akkor meg ugyfelszolgalat, vagy menj be egy bankfiokba.

2017. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy nincs hitelkerete, amitől elég paradox a helyzet, mivel ilyenkor a bank egyszerűen visszautasítja a tranzakciókat. Kérdező, van valami amit nem osztasz meg velünk. :)
2017. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!