Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájcban szeretnék bankszámlát...

Svájcban szeretnék bankszámlát nyitni. Ti mit ajánlatok, hogy hol nyissak? Melyik lenne a legmegfelelőbb és hol lenne az okosabb?

Figyelt kérdés
Valójában tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem ismerem a svájci bankokat. Utána néztem párnak de nagyon belegabalyodtam a rengeteg sok információba és nem tudom, hogy melyik éri meg és melyik nem... Annyit tudok, hogy az UBS és a Credit Suisse a legdrágább, de attól függetlenül lehetne ajánlani egy kint élő magyarnak? Mennyi az a nagyon drága és mennyibe jönnének ki havonta fenntartásuk. Ha tudtok, írnátok minél több bankról, hogy legyen egy tiszta képem az ottani bankokról?

2017. nov. 1. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem postoffice volt.

Igaz akadékoskodtak mert nem volt még lakcímemről papír.

Átmentünk egy másik városba és ott sikerült elintézni.

2017. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én migrosbanknál vagyok, három chf havidij, ennyi, és nincs lefagyás, a rendszer stabil, annyi hogy kötelezö utlevél, lakcim és svájci szám kell a megnyitáshoz.


Postfinancehoz nem kell lakcim de az sokszor lehal :(


Nagyobb összeget meg állami-kantonális bankba (ZKB,AKB, stb) tegyél, mert ha gáz van, az azért stabil és nem döl be. Ha mégis, akkor Svájc gazdaságának is annyi :)

2017. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!