Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék szerezni 30....

Honnan tudnék szerezni 30. 000. - Ft-ot 2 napon belül?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az állásomat, és már megrendeltem a 12 éves kisfiam szülinapi ajándékát, ki fogják kapcsolni a tv-t, telefont, villanyt...stb. Itt a karácsony és csak decembertől kapok munkát. Ja, és állandó gyógyszereket kell, hogy szedjek, és azt sem tudom kiváltani, pedig életfontosságú! Minden megoldás érdekel! SOS!

#pénz #hitel! Azonnal!
2017. nov. 8. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben decemberben kapsz munkát,az azt jelenti,hogy jan. elején-közepén lesz fizetésed,ami bő 2 hónap innen,addig mire lesz elég a 30e Ft???
2017. nov. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Add el a felesleges / nélkülözhető dolgaidat FB csoportokban.
2017. nov. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha ennyire nagy a baj akkor nyúlj hozzá a vésztartalék megtakarításaidhoz! Aztán amint kapsz fizut minél hamarabb pótold vissza, hogy máskor is ott legyen ha baj van! Villanyt nem fogják kikapcsolni és a többit se egy hónap csúszásért.
2017. nov. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülők/család/provident
2017. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy a legnehezebb dolog gyerektől elvonni, de ha az alap dolgokra nincs pénz, akkor felül kell vizsgálni ezt az ajándék-dolgot.

Elsődleges szempont a közmű tartozások elkerülése és a gyógyszerek beszerzése.

Szigorú költségvetés, minden kiadást vezess Excell-táblában, csak a legszükségesebbekre költs és ha már mindenképpen kölcsön kell kérned, ismerőstől kérjél, hogy legalább a kamatokkal ne ússzál el.

2017. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
#3-as: Szerinted mindenki VÉSZTARTALÉKKAL
2017. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Folyt: szóval, szerinted mindenki vésztartalékkal él?

Ezt úgy írtad le, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy minden háztartásban van félretéve x10 vagy 100e ft.. vicces vagy :)

2017. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem viccnek szántam. Igen, szerintem mindenkinek kell legyen vésztartalék, hiszen sose szabad a teljes fizetésünk elkölteni. Akinél nincs az előbb vagy utóbb bajban lesz. Remélhetőleg a kérdezőnek van vésztartaléka, így ha nem sikerül máshogy megoldani akkor abból kisegítheti magát.
2017. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
A vésztartalék az ugye olyan pénz amit kb el is felejt az ember, hogy van. Pont azért, hogy kevésbé fontos dolgok miatt nehogy hozzányúljon. Épp ezért amikor bajban van az ember sokszor eszébe se jut, hogy az is van. Így talán most viszont eszébe jutott a kérdezőnek és remélhetőleg azt is tudja hova rejtette maga elől.
2017. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem igaza van a 3-asnak, mindenki KELL hogy rendelkezzen vésztartalékkal. Ki-ki a maga lehetőségeihez képest.

Nagyszüleim például nem voltak gazdagok, sőt. De mindig volt a konyhában egy fedeles doboz, amiben el volt dugva egy kis spórolt pénz, hogy ha baj van, legyen mihez nyúlni.

Én erre a célra tartok fent egy megtakarítási számlát. Minden hónapban egy részt elkülönítek a jövedelmemből, tartalék célokra.

Aki minden hónapban a fizetése 100%-át feléli, annál nagyon nagy bajok vannak és sürgősen át kell gondolnia saját költségvetését, mert előbb-utóbb leesik a pengeélről...

2017. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!