Otp, K&H vagy Sberbank?

Figyelt kérdés
Melyiknél nyissak folyószámlát? Havonta utalnának,vásárlásra és pénz felvételre használnám. Tapaaztalatokra és véleményekre vagyok kiváncsi.

2017. nov. 17. 19:01
 1/5 Sandol ***** válasza:

Szia!


Én a K&H-ról tudok nyilatkozni. Nekem teljesen megfelel. A havidíj 650 Ft, de ha a minimálbér összege jön rá, akkor csak 325 Ft. Ha esetleg van 500.000 Ft megtakarítás náluk, akkor ingyenes. Ezen kívül az sms díj van csak. Az e-bankjuk felülete nekem tetszik, mobilbankjuk is van, és most már megcsinálták a mobiltárcát is.

2017. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy hány éves vagy, mennyit keresel, mennyit utalsz, hányszor veszel fel pénzt, a lakóhelyed közelében melyik bankoknak van fiókja és automatája. Vannak bankszámla összehasonlító oldalak, de ezeket érdemes némi fenntartással kezelni. Jobb, ha magad tájékozódsz a lehetőségekről.


Amúgy a K&H-val én is meg vagyok elégedve.

2017. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az OTP-től vittem át a számlámat a K&H-hoz. Ami elsőre feltűnt, hogy kevesebb az ilyen-olyan címszóval levont "rejtett költség", ezen felül is mindennel abszolút elégedett vagyok. Az OTP internetes felületét nagyon szerettem, egyben láttam rajta mindent (ltp, egészségpénztár, szép kártya), így tartottam a váltástól, de a K&H talán még felhasználó barátabb, átláthatóbb felülettel rendelkezik, még ha az OTP-nél maradt pénztárakat nem is tudom átintegrálni.

Havi költségben sem vészes.

2017. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 24 év alatti vagy akkor az OTP Junior a legjobb választás, bár több bank is kínál diákszámlát. K&H is, a Sberbank is valószínűleg.


Ha idősebb vagy akkor a bankhasználati szokásaid szerint neked kell összehasonlítanod. Erre vannak jó kalkulátorok mint pl. www.bankracio.hu vagy www.bankmonitor.hu


De a bankok részletes hirdetményét a legcélszerűbb átnézni, amik pdf fájlokban szoktak fent lenni a bankok saját weboldalán.


Mind a három bank kínál többféle számlát tehát így csak a bankokat megnevezve nem lehet választani.

Esetleg kiterjeszthetnéd a keresést más bankok irányába is, minél szélesebb körből válogatsz annál jobban járhatsz.

2017. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Sberbank Fair az egyik legjobb a piacon, ha megvan 50 ezer forint költésed akkor teljesen ingyenes a számlavezetés, csak a bankkártya kerül pénzbe. Havi két ingyenes pénzfelvétel van, akármelyik automatából, bármekkora összegig (nem csak 150 ezerig mint máshol). A netbankjuk jelenleg elég fos, de hamarosan megújul.
2018. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!