Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Budapest Banknál lehet...

A Budapest Banknál lehet csináltatni virtuális bankkártyát?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Lehet
2017. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor korábban új számlavezető bankot kerestem végignéztem a kínálatot, a virtuális kártyák tekintetében is. Nem ez volt a legfőbb szempont persze.


OTP, Erste, MKB, CIB kínál ilyet.

2017. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Budapest Banknak is van, de csak Telenor ügyfeleknek elérhető, mobil előfizetéshez kötött.
2017. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mert értelmetlen volt, hogy csak Telenor előfizetőknek érhető el.


Amit te írsz az teljesen más.


Amit én írok az az igazi internetkártya, webkártya vagy virtuális kártya.

Tessék egy példa:

[link]

2017. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezt ismerem, én is Erstés vagyok, van ilyen kártyám. De ehhez hasonló a Budapest Banknál nincs, csak a mobil alapú megoldás van:

[link]


Az Erse virtuális kártyájáról viszont tudni kell, hogy vannak korlátai. Úgy működik a dolog, hogy a kártya vásárlási limitje alapból 1Ft, ezt lehet netbankon vagy mobilbankon keresztül módosítani minimum 24, maximum 48 órára. Utána visszaáll 1Ft-ra.

Miért nem jó ez?

Mert pl. foglalnál szállást. Megadod a kártyaszámod, beállítod a limitet, kattintasz, foglalsz. De a szálláshely nem feltétlenül vonja le AZONNAL az összeget, néhol beletelik pár napba, mire átfut a foglalás és fel is dolgozzák, így esetenként napok múlva próbálják csak meg beterhelni az összeget. Addigra pedig lejárt a limit, így a tranzakció nem lesz sikeres, mert a bank fedezet hiányában visszautasítja. És akkor kezdődik a telefonálhatás, értetlenkedés...

Én ezzel eddig 3x szívtam, azóta meg sem próbálom, mert előre tudom, mi lesz belőle...

Jó dolog ez a kártya, de csak olyan vásárlásnál használható, ahol a tranzakció azonnal végbemegy.

2017. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!