Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalosok! Az én PP számlámra...

Paypalosok! Az én PP számlámra utalhat más valaki úgy hogy megadom a Paypal ID stb ami hozzá tartozik?

Figyelt kérdés
Ugyanis az Unicredit számlájára kell utalni a pénzt,és az Unicredit utalja tovább a Paypalra a személyes Paypal ID alapján. A PP fiókomba meg csak én tudok belépni. A neten nem találtam pontos infót ezzel kapcsolatban. Köszi.
2017. dec. 4. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Banki átutalással nem tud. Ott a neveknek egyeznie kell (tehát csak magadnak tudsz)

Ha pénzt akarsz fogadni a PP rendszeren belül, akkor a PP belépési emailcímedet kell megadnod a küldőnek.

2017. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a saját PP fiókját tudja feltölteni a sajat számlájáról, vagy oda visszautalni a pénzt. Egyébként PP accountok között lehet pénzt küldeni, ehhez a címzett e-mail címe kell.
2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!