Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lett levonva a...

Miért nem lett levonva a számlámról?

Figyelt kérdés
Fizettem a mekiben is ma kártyával és az aldiban is. Mindkét helyen kaptam blokkot és láttam, hogy kiírta a terminál, hogy elfogadva. De most néztem a számlámat és nem is zárolta azt az összeget, amit ott elköltöttem. Ilyen még nem volt. Lefogja vonni? És ha valamiért nem akkor nekem ebből lesz bajom?

2017. dec. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem paypass-os fizetés után többször is előfordult, hogy 2-3 nappal később jelent csak meg a tranzakció a számlatörténetben.
2017. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, nyugi, le fogja vonni.
2017. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Paypass, mi?
2017. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen paypass, de még csak zárolva sincs az összeg. most az előbb vásároltam máshol és ott viszont zárolta az összeget..engem csak az zavar, hogy nincs zárolva és most nem látom mennyi van rajta pontosan.
2017. dec. 16. 00:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Mekiben ráadásul autósban vásároltam és miután a pénztáros visszaadta a kártyám nem mondta, hogy probléma volt ergo ő is látta, hogy a kártyát elfogadta.
2017. dec. 16. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, le lesz vonva, vannak ilyen terminálok, én is így jártam múltkor, bankom szerint normális.
2017. dec. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!