Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bedől a Bitcoin akkor a...

Ha bedől a Bitcoin akkor a kormány a sok bitcoinost is kisegíti úgy mint a devizásokkal tette?

Figyelt kérdés
Hiába mondják megint hogy nem lesz jó vége, nem fog működni, megint boldog-boldogtalan bitcoint, bitcoin alapot vagy altbitoint vesz, sokan kölcsönt vesznek fel vagy az egész félretett pénzüket költik rá.
2017. dec. 15. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha eleget lobbiznak akkor biztos.
2017. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A jó édes ***** válasza:
45%
Mondjuk a bitcoin inkább hasonlítható pl. a Bróker Marcsika történethez, de az ilyen döntések soha nem racionalitás alapján születnek - úgyhogy ki tudja.
2017. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%

A legnagyobb gond, hogy sokan valamilyen pilótajáték részeként fektetnek bitcoinba. Nekem kb. 1 hónapja jött egy email bitcoin befektetéssel kapcsolatban. Mivel engem érdekel a téma, ezért utánaolvastam. Hamar kiderült, hogy egyszerű pilótajátékról van szó. Pár kattintással pedig lényegében tucatszámra lehet találni olyan oldalakat amelyek kihasználva a bitcoin hírverését balekokat akarnak megkopasztani.


Az átlag embert (akinek pár tíz/száz ezer Ft elvesztése is nagy érvágás) pedig sokkal inkább ezek a csaló oldalak érik el, ezek pedig a bitcoin tényleges árfolyam alakulásától függetlenül már rövidtávon is bukásra vannak ítélve. Ez volt a devizahiteleknél is, főleg a kisemberek húzták karóba a bankokat. Alapból soványka fizetésükre vettek fel hitelt és hamar túlnőtt a hitel még a fizetésükön is. Ez után persze az bank, az állam és mindenki más hibás csak az egyéni felelősség nincs sehol.

2017. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Most is lehet a kormányablaknál kérvényt benyújtani az esetleges kárenyhítő alapok megpályázására és az iroda gyorssegélyként kiad 2 marék szaloncukrot per koponya . A pórnépet mindenképp megcumiztatják majd szívják a bélgázt Gyermeki dolog abban reménykedni hogy vagyonokat tesznek zsebre x idő múlva a virtuális zsetonjaikkal . A felső kaszt és a sameszok azok igen . Annak a stexnek akkor reszeltek mikor "átváltották" .
2017. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
És ha nem dől be mit csinálsz?
2017. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"És ha nem dől be mit csinálsz?"


Örülök hogy nem az én adómból fizetik a sok buta ember pénzét ki.

2017. dec. 15. 20:19
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk ha nem dől be, akkor annyira nem buták nem? Ennyire erővel ha emelkedni fog, Te vagy a buta mert kihagytad. Az éremnek mindig két oldala van ;)
2017. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

"Örülök hogy nem az én adómból fizetik a sok buta ember pénzét ki."


Buta ember? Aki az internetet böngészi az újságok helyett az is buta? Aki emailt használ a postai levél helyett az is buta?


Ha bedől akkor se fizetik a te adódból, tehát most is örülnöd kéne, ennek ellenére te mégsem örülsz hanem dühöngsz és irigykedsz.


"Hiába mondják megint hogy nem lesz jó vége"


Eddig egy olyan emberrel nem találkoztam aki ezt mondta és rövid idő alatt ne derült volna ki róla, hogy igazából nincs is tisztában hogy működik az egész. De amúgy shortolni is lehet a bitcoint, miért nem shortolod?

2017. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
8-as: mert nem ért hozzá, ahogy mondtad is. Csak károgni tudnak, mint az összes többi.
2017. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8,9 ti mennyit kaszáltatok vele eddig?
2017. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!