Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti mertek használni androidos...

Ti mertek használni androidos banki alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Nem féltek a biztonsági kockázatoktól?
2017. dec. 17. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Telefonnal eddig nem fizettem és nem is fogok a jövőben sem. Azért van egy határ...


A kártyát szeretem. Ott a paypass, az bőven elég. Egy érintés és kész.


Ezzel a telefonos baromsággal már megint kezdenek átesni a ló túlsó oldalára.

2017. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
én használom, semmi gond nincs vele
2017. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Számítógépen sem szívesen használom, de ott egyszerűen muszáj.
2017. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi beszarit :D
2017. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

4-es, ez nem beszariság, csak elővigyázatosság.


Nem vagyok csóri, mint te, hogy "nem baj, ha feltörik, úgy sincs mit elvinniük"

2017. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Mégis ki a jó ég vinné már el? Biztos tőled fogja elvinni bárki is... ne legyen már annyire mindenkinek üldőzési mániája... ennyi erővel soha senki nem használná. Mellesleg, ha otthon tárolnád a párnád alatt az mennyire lenne biztonságos? Kb ugyanennyire...
2017. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

"Ezzel a telefonos baromsággal már megint kezdenek átesni a ló túlsó oldalára."


Maximálisan egyetértek az 1-essel - pont ezt gondolom én is.

Arról nem beszélve, hogy eddig is "népszerű" dolog volt telefont lopni, hát még ez után milyen lenne!

2017. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Nekem már az sem tetszik, hogy ha bárki kezébe kerül a kártya, akkor a CVC kód birtokában nyugodtan lelomolhatja a pénzt a számlámról.

Erre szokták itt azt mondani, hogy le kell kaparni a CVC kódot - igenám, csakhogy az a bankkártya megrongálásának minősülhet.

2017. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
ha ennyire ott a zabszem a seggedbe, ne használj bankkártyát, ott a készpénz... regisztrálni se regisztrálja sehová, mert az is ellophatják és visszaélhetnek vele.... Bammeg, mint az ősemberek... a kóbor kósza kutyát nem fogja érdekelni a te bankszámlád elhiheted...
2017. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

4-es, 9-es, elsők között használtam telefonkártyát, bankkártyát, stb. - tehát nem a kőkorban élek.

Azért, mert Te nem látsz meg bizonyos veszélyeket, nem biztos, hogy mi vagyunk a lükék :-)

2017. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!