Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Sberbank Fair számlánál...

A Sberbank Fair számlánál hogy van a készpénzfelvétel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy havi kettő díjmentes, de ennek van felső határa? Hogy mondjuk 200 ezerig díjmentes vagy ilyesmi. És ha megvolt a két felvétel akkor utána mennyi a díja? A kondíciók közt nem találtam erről adatot.
2017. dec. 28. 13:18
 1/2 anonim válasza:
100%

Amikor az OTP juniorom megszűnt és új számlát kellett keresnem néztem a Sberbank Fairt.


A kategória függvénye, hogy havonta az első, az első kettő vagy az első három készpénzfelvétel díjmentes-e.


A Fiar hirdetménye pedig írta, hogy ami nincs benne ebben a hirdetményben, arra a standard (vagy valami hasonló nevű általános) bankszámlahirdetmény vonatkozik.


Felső határ nem volt, ezt direkt néztem, csak darabszám.

Ha viszont teszel havi két ingyenes készpénzfelvételi nyilatkozatot, az gondolom felülírja a hirdetményt és az lesz az érvényes.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az utolsó pillanatban egy másik bank zártkörű ajánlatát választottam, így a gyakorlatban nem ismerem, de a leírtaktól nem térhetnek el.

2017. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor megnézem azt is, vagy legegyszerűbb ha megkérdezem majd a részleteket személyesen. Amugy én is OTP Junior helyett keresek valamit, és nekem ez tűnik a legjobbnak a szokásaimat figyelembe véve
2017. dec. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!