Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Én is elkezdtem ezt a bitcoin...

Baranyi tamás3 kérdése:

Én is elkezdtem ezt a bitcoin bányászatot és olyan problémám vagn hogy coinbase ről nemtudom eljuttatni a bankszámlámra a megkeresett pénzt. Tudnátok esetleg másik elektronikus pénztálcát javasolni vagy segíteni a mostaniban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Pelsze havel, üsd be a google-ba hogy bitcoin pénztálca
2018. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan kéne akinek van is tapasztalata benne.
2018. jan. 1. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Már egy ideje nem éri meg otthon bányászni, többe kerül az áram...
2018. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem ez volt a kérdés...
2018. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi ,,nem ez volt a kérdés" ha már itt tartunk akkor elárulom hogy de még mindig megéri ,úgy meg pláne ha olcsóbban kapom az áramot.
2018. jan. 2. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pénztárca kell neked, hanem váltó. Ott van pl. a kraken.com max. két munkanapon belül a számládon van.
2018. jan. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
coinbasen ugy tudom úgy van hogy előbb az ottani euro waletedbe kell átváltani a btc t és ha az megvolt akkor az eurot tudod ki utaltatni magadnak.
2018. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosan így van ahogy az előttem szóló írta. A Coinbasen tudsz eurós walletet is "nyitni". A kibányászott kriptopénzedet átteszed az eurós pénztárcádba amihez hozzá tudsz rendelni dombornyomott bankkártyát amire vissza tudod utalni.

Nagyon fontos: az euro wallet úgy működik mint a hagyományos brókercégek, először ki kell utalj rá valamennyi eurót, hogy utána használhasd a visszautaláshoz. Azt viszont a Coinbasenél csak 3d secure code szolgáltatást használó kártyával tudod megtenni (vagy sepa utalással, de az drága és több idő). 3D secure szolgáltatást legjobb tudásom szerint jelenleg csak az Erste és a K&H bankok biztosítanak.

Sok sikert

2018. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!