Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen diákszámlát nyissak...

Milyen diákszámlát nyissak amihez nem kell diákigazolvány és a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az Erstéről, de teljesen összezavarodtam. Azt írják,hogy olyan kártyát adnak amivel nem lehet interneten fizetni. (Nekem pont olyan kéne amivel lehet.) És ha olyat adnak amivel lehet, akkor azért több ezret elkérnek. OTP juniorom van , de szeretnék még egy kártyát.
2018. jan. 4. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz nehéz választanod, nem kell számlaválasztó program, mert diákszámla bankonként max. egyféle van.


Nézd végig az összes bank honlapját, hogy kínálnak-e diákszámlát és lehet-e diákigazolvány nélkül nyitni.


Valószínűleg nem sok marad fent a rostán. Ezek közül pedig már nem lesz nagy munka kiválasztani a legkedvezőbbet.



Az Erste gondolom Maestrot ad. Az tényleg nem mindenhol elfogadott, de nagyon sok helyen megfelelő a neten is.

Én sem szeretnék Maestrot de azt nézve, hogy másodlagos lesz, talán belefér.

2018. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!