Ha van egy Raiffaisenes bankkártyám, és unicredit bankos autómatából veszek fel pénzt/ vagy csak egyenleget kérdezek le, az díjmentes, vagy von le kezelési költséget?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nyilatkoztál róla, akkor havonta 2x vehetsz fel pénzt, max 150 ezer forintig, bármilyen automatából, díjmentesen.

Minden egyéb attól függ, milyen számlacsomagod van, és ahhoz mi jár. Én is Raiffeisenes vagyok, nagyon régi csomaggal, ingyen utalok, ingyenes a csoportos beszedés, a számlavezetés, korlátlan kp felvétel saját automatából - viszont idegen automatáért én is fizetek, úgyhogy van rá esély, hogy neked is kell (hacsak nem a havi első 2-be tartozik).

2018. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egyenleget kérdezel le, az tuti nem ingyenes.

Ha nyilatkoztál a havi 150 ezer ft-ról, akkor bármelyik bankautomatában felveheted ingyenesen maximum 2 alkalommal (összesen 150).

2018. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xswerdy ***** válasza:
a te bankod kondiciós listája mutatja meg, hogy mennyi a költség. Jellemzően magasabb, ha idegen ATM-ből veszel fel. A törvényileg kötelezően nyújtandó 150.000 ft-nál nem lehet különbséget tenni saját és idegen ATM között.
2018. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!