Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudhatom meg összesen...

Honnan tudhatom meg összesen mennyi a tartozásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külföldön élek és szeretném kifizetni a tartozásaim magyarországon de nem tudom hol vagy kitől kaphatok pontos számokat. Van a volt munkahelyemmel kapcsolatos tartozásom meg hitelkártya és még pár amire nem emlékszem. A tervem majd visszaköltözni és nem szeretném ha váratlan meglepetés érne. Szeretném a mínuszokat feltornázni nullára. Olyat is hallottam ha egy összegben fizetek akár akkor a teljes tartozás felét elengedik. Valaki segítene?


2018. jan. 9. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy Te kinek és mennyivel tartozol.


Hitelkártya: A hitelt folyósító banknál érdeklődj.

Volt munkahelyeddel kapcsolatos tartozás: A volt munkahelyeden érdeklődj.


A tartozás felét az engedheti el, akinek tartozol. Ha nem megy bele, akkor nem lesz elengedve.


Ahova még tartozhatsz:

Bármelyik közműszolgáltató (áram, gáz, víz, stb.), NAV, mint adóhatóság, önkormányzat (helyi adó), mint önkormányzati hatóság, Diákhitel Központ Zrt., ha vettél fel diákhitelt és nem fizetted vissza, egészségpénztár, nyugdíjbiztosítási szerv, ha jogalap nélküli ellátást kaptál és nem fizetted vissza, stb.


Válassz! :)

2018. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Van olyan tartozásom is ahol nem is tudom kinek tartozok. Illetve az intrumosok fenyegetnek csak nem tudom milyen alapon holott semmilyen papírt nem írtam alá velük. Tehát jogtalanul követelnek pénzt rajtam
2018. jan. 9. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járj utána, ne pedig várd a csodát! :)
2018. jan. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

"Van olyan tartozásom is ahol nem is tudom kinek tartozok."


Nem véletlenül mentél te külföldre :-)

De menet közben ezek szerint rájöttél, hogy nem lehet egész életedben bújkálni.

Nehéz és fárasztó meló lesz felderíteni és kifizetni az adósságokat. Ha szerencséd van, néhány elévült, mert nem találtak és nem kerestek utána. De ha rendszeresen küldözgették a papírokat az állandó bejelentett lakhelyedre, akkor az kamatos-kamattal-behajtási díjastól a tiéd maradt.

Vagy kijelentkeztél, amikor meglógtál?

2018. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jan. 10. 16:08- jo nagy bunko vagy! Milyen jogon irod,hogy meglogott? Mit tudsz te a kerdezo eleterol,hogy ilyen hangnemben adsz valaszt?

A kerdezonek:

En is kulfoldon elek es most tartok ott,hogy az otthon levo hiteleimet rendezni szeretnem. En sem emlekszek mar nemelyikre,hogy mennyit es hol vettem fel hiszen sok eve volt. Az ugyem reg a behajtonal van akivel beszeltem is es o mondta,hogy mar nem a bankoknak tartozok hanem azoknak a behajtocegeknek akik megvettek a hiteleimet. Veluk kell tehat felvenni a kapcsolatot telefonon vagy e-mailben. Egyezkedni talan lehet de megprobalni mindenkepp meg kell.

2018. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló. nagyon szépen köszönöm a segítséget akkor hozzájuk fordulok amint otthon leszek. édesanyámék 2 hete voltak otthon és már telefonban alkut ajánlott neki a végrehajtó . szóval remélem viszonylag "olcsón" megúszom. az ön előtt kommentelőre pedig csak annyit hogy mindig jobb a más kárán gúnyolódni , nevetni minthogy magába nézne. hiszen orbán is megmondta a fiatalok csupán kalandvágyból mennek külföldre. ehhez annyit fűznék hogy szeretem a szülő hazám de sajnos mivel a bank maffia nem szállt le rólam ezért 21 évesen " csupán kalandvágyból" el kellett hagynom a saját hazám
2018. márc. 4. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!