Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » LLoyds visa debit kártyám van...

LLoyds visa debit kártyám van londoni számlával. Most otthon vagyok és meg akarom tudni az egyenlegem költség nélkül. Otp Erste- nél nincs is olyyn opció hogy meg tudjam nézni. Ötlet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Online netbank rulez.


LLoydsnál nem tudom, hogy van, de a Citibank US-nél ez alap szolgáltatás, automatikusan kapsz netbank hozzáférést. Magyar bankoknál szivás, mert be kell menni az adott bank egyik fiókjába aláirni hozzá pár papirt..

2010. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van netbankos azonosítód? Ha nincs, akkor megpróbálhatod felhívni az telefonos ügyfélszolgálatot, talán ott tudnak segíteni. Érdemes regisztrálni, mert külföldön máshogyan nem fogod megtudni az egyenleged. Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és beszélj velük.
2010. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van azonosítóm de sztem a szolgáltatás aktiváűlásához az online bankingoláshoz fizetni kell
2010. jún. 5. 01:09
 4/6 anonim ***** válasza:

az hogy lehet?

nekem is olyanom van mint neked, es teljesen jo az internetbank, es teljesen ingyenes

2010. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor aktiválhatom simán? és nem vesznek le a kártyámról ezért?
2010. jún. 5. 02:34
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, ez alapszolgaltatas
2010. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!