Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezek a kártyák mire jók pontosan?

Ezek a kártyák mire jók pontosan?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 13. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem a bitcoinhoz van köze?
2018. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hú, sokat segíytettél, köszi, de jó hogy itt vagy és válaszoltál
2018. jan. 13. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy ez az e azt nem tudom, d eolyanról hallottam már amire bitcoint töltesz s utána forintot vehetsz fel normál bankkártyaautomatából, vagy akár a spárban is vásárolhatsz vele.

De azt nem tudom milyen költségekkel és főleg milyen, mikori árfolyamon, pedig érdekelne.

2018. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2018. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy megkérdezted. Rendeltem is egy Monaco Midnight Blue-t. Ötvenhétezer-ötszázötvenötödik vagyok a sorban :) És még el se kezdték kiküldeni őket. Szerintem több hónap lesz, mire megjön.
2018. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aj jaj, és az ingyenes volt?
2018. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ingyenes a szállítás, és később a használat is az lesz. A Blue viszont nem tud payback-et, mint a többi.


A Ruby pl. már ad 1% payback-et, de ahhoz tartanod kell 50 MCO tokent 6 hónapig. Ez jelen áron több mint 500 dollár.


Azt hiszem, ez az egyik legegyszerűbb módja, hogy pénzt vegyél ki egy crypto-portfolióból, hogy egyszerűen elköltöd. Jelenleg egy darabom sincs, de ha megy még lejjebb, szerintem elkezdek venni egy kis MCO-t.

2018. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de mi az a payback?

És miért éri ez meg a cégnek, ha minden ingyenes?

2018. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs, a Payback egy német pontgyűjtő kártya :)


Ők ezt Cashback-nek hívják. Arról van szó, hogy ha vásárolsz 100 dollárért, akkor 1 dollárt visszakapsz MCO tokenek formájában.


Az üzleti modelljükkel nem vagyok tisztában, de egyrészt zsebre vágtak egy csomó pénzt az ICO-val, és bizonyára van még náluk egy rakás MCO token, aminek ha fel tudják verni az árát azzal, hogy sok ember leköt 50 vagy 500 MCO-t 6 hónapra, attól ők gazdagodnak, még ha nem is fenntartható módon.

A kártyás fizetés jutalékának egy részét gondolom megkapják.

Váltásnak és készpénz kivétnek egy összeghatáron túl lesz valamennyi jutaléka.

Azt olvastam, később be akarnak szállni a kriptopénz fedezetű hitelnyújtás bizniszbe is.

És van együttműködési megállapodásuk a Binance-szal, aminek a mibenléte egyelőre nem nyilvános, de nyilván kell egy mögöttes tőzsde ahol a váltásokat intézik. Úgy veszem ki, hogy idővel egy minden egyben crypto-platformmá szeretnének fejlődni.

Képzelj egy olyan mobilappot, ami egyesíti a Coinbase-t, a Paypalt, a Lending clubot, a Binance-ot meg a Supershop kártyát. Lehet, hogy túlzás amit írok, de valami ilyesmiről van szó.


Itt van egy jó cikk:

[link]

2018. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én az MCO-t is csak most tudtam meg mi.

Legalábbis remélem. Az egy MONACO nevű kriptovaluta?

S ha igen akkor miben más mint a bitcoin?

Én alapvetően arra szeretném ezt használni, hogy a kriptovalutát költöm el a sparban.


ÉS nem tudod melyik jó etheriumhoz? Azért azt akarnám, mert kispénzű vagyok, egyszerre kis összegeket raknák rá, s nem lenne túl bölcs gondolat 5000 Ft-osával rakni rá a bitcoint 2000 Ft FEE-vel.

2018. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!