Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Fundamentá...

Mi a véleményetek a Fundamentáról?

Figyelt kérdés
Pár napja meg keresett egy Fundamentás képviselő. Számolgattuk a lehetőségeket végül abban állapodtunk meg hogy havonta 20.000 forinttal 10 évig fizetve 7.650.000 forintot tudnék fel venni tőlük az önerővel és a hitellel együtt. Kérdésem lenne hogy ezt az összeget akár egy év múlva is fel tudom venni? Illetve hogy nektek mik a tapasztalatotok a Fundamentával? Ugyanis még kértem egy pár napot gondolkozás céljából. Előre is köszönöm a választ! :)

2018. jan. 14. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. Nem ajánlom. Mi áthidaló kölcsönt is vettünk fel tőlük. Minden iszonyat nehézkes, lassú, körülményes náluk, soha senki nem tud semmit jól és biztosan, nincs egy irodájuk, kirendeltségük ahova be lehet menni ügyet intézni. Személyi bankárokkal operálnak, de ők is állandóan cserélődnek, 8 év alatt nem sikerült kétszer ugyanazzal felvenni a kapcsolatot, mert bedobják a törölközőt. Hívhatod a központi számot, már ha ki tudod várni a néha 40-50 percet amíg kapcsolnak (nem vicc, tavaly november-decemberben ennyit vártam többször is), de akkor is ahány ügyitéző annyi félét mond. Örülök, hogy megszabadultam tőlük. Amúgy a termékeik nem rosszak, de ki bírja ezt idegekkel. Nekünk újra van lakástakarékunk, de az otp-t választottuk ezúttal, kb ugyanazt tudja, az otp-be meg legalább be lehet menni.
2018. jan. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első nekem az OTP-vel van rossz tapasztalatom. Na nem az indítás, szerződést kötni mindegyik tud szerintem. De amikor a kiutaláshoz jutottunk akkor egyrészt kiderült, hogy alig van ember aki érdemben tud erről bármit, és még azok közül is 3 OTP-ben 3 félét mondtak, központi telefonon is mást.

Pedig annyira nem volt bonyolult, vásárlásra akartuk felhasználni és végül persze sikerült is. Csak annyira fura ez, hogy még azok se tudják naprakészen a saját erre vonatkozó szabályaikat akik elvileg otp lakástakarékos ügyintézők egy-egy fiókban.


Kérdező: mi a célod? 10 év 20 ezer Ft nem éri meg, az csak az üzletkötőnek jó. Akár otp, akár funda.


Nekünk 4 éves otp volt, mikor lejárt felhasználtuk lakás vásárláshoz plusz más banknál vettük fel mellé hitelt (plusz saját egyéb önerő)

Mellette indítottunk 4 éves fundamentakat, azokat majd a hitelbe előtörlesztéssel berakjuk ha lejár.


Előre félek ennek ügyintézésétől az első válaszoló alapján de majd csak végig visszük.

2018. jan. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!