Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp devizaszamlarol utalas...

Otp devizaszamlarol utalas kulfoldi bankszamlara?

Figyelt kérdés

Az euro alapu devizaszamlamrol szeretnek a kulfoldi(europai) bankszamlamra(euro) utalni. Mennyi ennek a koltsege?

Kerestem, de sajnos nem talalom, hogy szazalekban vagy esetleg a fix koltsege mennyi.



2018. jan. 20. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


kb 35 másodperc alatt megtaláltam...

2018. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


ez pedig újabb 25 másodperc

2018. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt a tablazatot en is megtalaltam...


Kedvezményes díj* EUR 100-ig díjmentes,

EUR 100 fölött 0,50 EUR

Normál díj 5,00 EUR

Ezt irja az utalasra. Szoval, ha 500 eurot utalok akkor 5 euro a dij? Ha 1000 eurot akkor is?

2018. jan. 20. 09:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Talan ez a 0.4%-os akar lenni? Jobb lett volna, ha konkretan valaszolsz nem ide ctrl+v-zel valamit.
2018. jan. 20. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy... Ott van, hogy Sepa átutalás 0,4%, csak el kell ugye olvasni.
2018. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miert lennek bunko? Ha ilyen feluletes valaszra lennek kivancsi akkor maradtam volna a google-nal...
2018. jan. 20. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem feluletes valasz kell, akkor


1. elolvasod a szerzodeses papirjaid

2. megkerdezed az otp-t (telefonnal kb 3 perc lett volna) akik 100% jo valaszt adnanak

3. ertelmezed, amit 2-es valaszolo belinkelt, abban benne van.

2018. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit uncsi már ez a google-s dolog. Ennyi erővel minek van ez az oldal? Te voltál a bunkó, és nem a kérdező.
2018. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. a szerzodesben nincs benn ilyen, ha lenn nem tettem fel volna a kerdest.

2. ha lenne ra lehetosegem, magyar kartya hianyaban felhivni felhivnam. Nyilvan, de latom nem esik nehezedre okoskodni.

3. Mit irt? Beszurt valamit a google-bol? Irtam, lattam megtalaltam, de mint irtam nem feluletes valaszra voltam kivancsi, ha neked ezt nem sikerul ertelmezni akkor miert erzed magadat feljogositva, hogy itt megmond en mit tegyek.

2018. jan. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!