Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdvözlök Mindenkit! Egy...

Üdvözlök Mindenkit! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Az erste bank felmondta a jelzálog hitelemet, mert sokáig nem fizettem a hitelemet! A bank ezután behajtó cégnek adja a tovább vagy végrehajtásra küldi a lakásom? Üdv:Józsi

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Ha már eddig mélységgesen hallgattál, akkor legalább most fogd minden papírodat, és sétálj be az egyik bankfiókba, és kérdezd meg tőlük, hogy most mi lesz. Hidd el, se megenni nem fognak, se a TEK-et nem hívják rád.


Nekem is Ersténél van lakáshitelem, és szerződéskötéskor elmondták, nem gond, ha szar helyzetbe kerülök, és egy ideig nem tudom fizetni, CSAK SZÓLJAK! Nekik nem érdekük az árverezés. Nekik az az érdekük, hogy fizessek. Szóval ha nem vártál volna ilyen sokáig, hanem egyeztettél volna velük, akkor talán nem lennél ekkora szrban.

Ha végrehajtónak adják, és még sok van hátra, akkor nemcsak a tartozást fizeted, hanem rengeteg egyéb díjat is.

2018. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érdeke behajtó cégnek adni, hiszen szerződéskötés közjegyző előtt történik, tehát viszonylag rövid idő alatt eljuthat a tartozás végrehajtási szakba.


Tehát nagy valószínűséggel ÖBV-hez kerül idővel az ügyed, ami igen drága mulatság. ÖBV = önálló bírósági végrehajtó.


Én is azt ajánlom, indulj a bankba, és sürgősen intézkedj.

2018. jan. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!