Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bet365. Letudná valaki írni...

Bet365. Letudná valaki írni hogy hogyan működik ez a paysafecard-os befizetés bet 365-ön? Részletesen. És persze majd a kifizetés is hogyan működik?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 15:50
 1/2 k-zoltan válasza:
100%
Én is a napokban ismerkedtem meg ezzel a lehetőséggel, mivel sok külföldi oldal van, ahol nem fogadják el a Mastercard kártyákat. A Paysafecard egyszerűbb megoldás, mint hittem, mert csak annyi a dolgod, hogy a közeledben keresel egy értékesítési pontot (ezt a paysafecard.com oldalán megteheted) és vásárolsz egy számodra megfelelő összegű kártyát. Amennyiben fizikai kártya formájában nem árulnak, úgy helyette kérhetsz egyenlegfeltöltést. Ilyenkor kiválasztod a tetszőleges összeget (5.000, 10.000, 25.000) kifizeted és kapsz egy számlát/blokko, ami tartalmaz egy 4*4 számjegyből álló PIN kódot. Ha ez megvan, akkor belépsz a Bet365 számládra, ott a Befizetés menü, ott kiválasztod a paysafecard lehetőséget és beírod a megvásárolt kártyán szereplő összeget, majd rányomsz a Befizetés gombra. Innen átirányít a paysafecard oldalára, megadod a kártyán/számlán szereplő 4*4 számjegyű PIN kódodat és kész is van. Azonnal szerepelni fog az összeg a Bet365 számládon. A kifizetés pedig a bankszámládra fog érkezni, amit a regisztrációnál megadtál. Remélem tudtam segíteni és sok sikert kívánok a játékhoz!
2018. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem annyi a kérdésem evvel hogy a bank igy akkor nem látja hogy honnan jön a pénz? Mert ugye tiltották az online szerencsejatekot. Valamint ugy tudom a bet nem adozik. Igy a navot is ki tudom kerulni? Köszönöm a választ
2023. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!