Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitel felvétel előtt...

Személyi hitel felvétel előtt állók? Vacilláltok még vagy belevágtok? Honnan tájékozódtok? És melyik bankot válasszátok?

Figyelt kérdés

Tudom ne más példájából induljak ki, majd sokan megírják. Igaz, de azért a válaszokat meghallgatom, ha valaki megosztja velem.


Akik dilemmáznak, miért teszik, mik a pro és kontra érveik?



2018. febr. 20. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem old meg semmit,ugyhogy folosleges.
2018. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vágnék bele. Egyedül a diakhitel és lakáshitel amit el tudok fogadni. Vagy persze ha vállalkozás kitermeli a költségét.

Minden másra hülyeség.

2018. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne vegyél fel semmilyen hitelt, mert rosszul jársz. Inkább dolgozz többett, spórolj. Én is ezt csináltam.
2018. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem feltétlenül kell átesni a ló túloldalára... Diakhitelt nyugodtan vegyen fel aki olyan helyzetből származik, hogy szüksége van rá. Bőven megtérül. Persze nyilván nem iPhonet kell venni belőle.


A lakáshitel is olyan, hogy teljesen racionális döntés felvenni. Sokkal olcsóbb mint albit fizetni.

2018. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!