Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Visa kártya igénylése...

Erste Visa kártya igénylése hogyan?

Figyelt kérdés

Jelenleg Erste Maestro kártyám van.Visa electron kártyát szeretnék.

Erste Netbankban a Bankkártyák/Betéti kártya igénylés menüpontban igényeltem kártyát.

Azt írták,hogy levélben értesítenek 15 munkanapon belül.

Miről értesítenek?Hogyan választhatom ki a nekem megfelelő kártyát?



2018. febr. 24. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a netbankban megigényeled 15 napon belül már a kártyát kapod meg. Nem kell papír alapú szerződést aláírni, így is létrejön.


Kártyatípust tudsz választani a netbankban. Azt írtad, hogy igényeltél. Az igénylés során kiválasztottad a Visa Electront, nem?


Miután az újat megkaptad a régit tanácsos megszüntetni, hogy ne kettőnek vonják az éves díját.

Megszüntetéshez be kell menni a fiókba.

2018. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetett választani,ezért kérdeztem.
2018. febr. 24. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint csak olyan kártyát lehet netbankból igényelni, amid jelenleg is van? Lehet, hogy azért, mert ha másmilyet akarsz, arra külön szerződést kell aláírni, amit nem lehet neten keresutül.

Szerintem hívd fel őket és tisztázzátok a helyzetet, nehogy kiküldjenek egy ugyanolyat, mint a jelenlegid és még a kártyadíjat is beterhelik feleslegesen...

2018. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Bármilyet lehet, de nyilván amilyenre jogosult vagy. Esetleg nem diákszámlád van? Lehet, hogy ahhoz csak Maestro jár.


Nem tudom, mert nekem más típusú számlám van és a régi diákszámlánál még nem volt ilyen megkötés.


Telebankot hívd fel, ott nemcsak elmondják, de meg is tudod igényelni.

2018. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs diákszámlám.
2018. febr. 25. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor milyen típusú számlád van? Mi a számlacsomag neve?


Igénylésnél milyen típusokat láttál? Megigényelted már? Mert akkor már ki kellett, hogy válaszd.

2018. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem visa electron van. Még diákszámlához kaptam 5 éve. Akkor 3 szin közül lehett választani, nekem rozsaszin volt. Azóta nem vagyok diák, már egyszámlám van, tavaly japtam uj kártyát, ez zöld, azt irták már nincs más, csak ez.


Amugy miért akarsz maestro helyett ilyet? Csak kiváncsi vagyok. Nekem ez vilt azért hagytam, de ezen nincs érintésen paypass, ezért is szeretem, mert igy biztonságosabbnak érzem, mert elég sok pénz van rajta.

2018. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!