Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy külföldi (Holland) cég...

Ha egy külföldi (Holland) cég pénzt akar utalni a deviza számlámra, miért kéri az online bankom felhasználó nevemet és a jelszavamat?

Figyelt kérdés
Miért akar belépni a fiókomba? Ilyenről még nem hallottam és nem is akarom megadni az adataimat.

2018. febr. 24. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

xd


mert csalóval levelezel


hogyan talált rád?

2018. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne privátban válaszolj, hanem nyilvánosan.

2018. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baleknak néznek.
2018. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor lennék balek, ha megadnám az adataimat. Ezért érdeklődöm ezzel kapcsolatban. Hétfőn felhívom a bankomat is ezzel kapcsolatban.
2018. febr. 24. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz megtudni a bankodtól? Tök nyilvánvaló hogy át akarnak verni.
2018. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kozolni akarja a bankjaval is, hogy egy palimadar. xD
2018. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem baleknak néznek."


Ráadásul okkal nézik baleknak :)

2018. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kell lebalekozni, ezért is kérdeztem, hogy mi a véleményetek, mert nem akarok balek lenni.

Ahogy elnéztem, vannak itt olyan kérdések másoktól, hogy a hajam égnek áll!

Az ilyen hiénák, akik csak arra várnak, hogy valaki olyan kérdést tegyen fel, amitől egyből "szétdurran" az agyuk és akkor szétszedik a szerencsétlen kérdezőt az okoskodásukkal... Pedig a kérdező nem mer, vagy nem tud mástól kérdezni, itt megteheti névtelenül.... És akkor kapnak is hideget-meleget! Hát igen, ilyenek a magyar emberek. Annyira tudnak örülni mások nyomorának, még jobban a földbe döngölni a másikat. Jellemző és Szánalmas! Kárörvendésből első helyen áll ez az ország. Legalább valamiben elsők vagyunk.

Nem kérek több választ, köszönöm. Megértettem.... és NEM VAGYOK BALEK.

2018. febr. 25. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést kérünk
2018. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!