Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvetele lehetseges igy?

Hitel felvetele lehetseges igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugy alakult hogy kene egy olcsobb lakas vagy haz de hitelt nem kaphatok mivel nincs rendszeres jovedelmem. (Ha most elmennek dolgozni akkoris keso lenne mire adnanak hitelt koltoznom kell) Mashonnan van penzem (alkalmi munka es uzletelesek) de ezeket nem fogadjak el.

Arra gondoltam hogy egyeni vallalkozokent bejelentem magam es ugy kerek hitelt. Ennek ha egyaltalan lehetseges mik a feltetelei? Itt is neznek jovedelmet? Hany honapig kell egyeni vallalkozonak lennem hogy adjanak kolcsont es mekkora osszeget adnak? Es az ev.havidija mennyi?


2018. febr. 27. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy néznek. Egyéni vállalkozónál az éves bevételt nézik, ami még nehezebb dió, mint magánszemélyként.
2018. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Inkább menj albérletbe. Nem értem meg, miért akarnak egyesek hitelt felvenni fix jövedelem nélkül...
2018. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Szerinted csak bejelentve melozik mindenki? Alberletbe meg nem megyek hogy egy feneketlen kutba dobaljam a penzt.
2018. febr. 27. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Bizonytalan jövedelem és alkalmi munkák mellett a hitel is fenekelten kút, mert ha nem tudod fizetni a törlesztőket, a bank zokszó nélkül viszi a lakást.
2018. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg feketén dolgozol, akkor minek segítenék? Az ugyanis azt jelenti, hogy a te is az én adómból veszed igénybe a közösségi szolgáltatásokat...
2018. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

"ha nem tudod fizetni a törlesztőket, a bank zokszó nélkül viszi a lakást"


Nem nyert, mert kiadod az egyik szobát vagy az egészet ami lazán fedezi a törlesztőt.

2018. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyéni válallkozónak leginkább lezárt üzleti év után adnak - de ahhoz bevételt is kellene produkálni.

Másrészt min. 50 ezer ft a havi adó - de az a KATA-s, arra meg nem nagyon adnak hitelt. A normál egyéni vállalkozó normál adója kb. havi 80 ezer ft. Nem hinném, hogy megérné ez Neked - annyiért már albérleti szobát is kapsz.

2018. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"az én adómból veszed igénybe a közösségi szolgáltatásokat"


ÁFÁt és egyéb adókat ő is fizet. Úgyhogy nem feltétlenül.

2018. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha feketén dolgozik, akkor így is úgy is adócsaló.
2018. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!