Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lesz egy másik bankkártyám,...

Kecskeszak kérdése:

Ha lesz egy másik bankkártyám, akkor az interneten beállított havi fizetés (amit automatikusan levon a számláról) megmarad vagy frissíteni kell?

Figyelt kérdés

Be regisztráltam egy fizetős oldalra, ahol heti szinten kapom az anyagot, és interneten keresztül bankkártyás (havi)fizetést állítottam be, de nemtudom hogyha lesz egy másik bankkártyám akkor ez törlődik? ( Eddig minden hónapban levonta a pénzt és küldte az sms-t) Vagy meglehet újítani, vagy elveszik??


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 13. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből tudnák, hogy lesz még egy kártyád??

Nekem 3 is van.

Én nem mondtam meg senkinek (remélem köztünk marad!)

2018. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de nemtudom hogyha lesz egy másik bankkártyám akkor ez törlődik?"


Nem törlődik, sőt, ha lejár a kártyád és nem tudják levonni, akkor könnyen lehet, hogy tartozásként fog szerepelni az előfizetésed.

2018. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a régi kártyád nem szünteted meg, akkor semmi nem változik meg, hiszen ugyanúgy meg tudják terhelni havonta a számlád.

Ha az új bankkártya a régi helyett lesz, akkor persze nem tudják megterhelni, meg kell adnod az új kártya adatait.

2018. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget

Legfőképpen az utolsónak, de a többieknek is:-)

Tisztelettel: kecskeszak

2018. márc. 13. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csoportos beszedési megbízást állítottál be, akkor a mindenkori bankkártyád mögött lévő bankszámládat terhelik meg.

Ha a bankkártyádat adtad meg, akkor a fenti válaszok a jók, tehát ha a régi kártya még érvényes, azzal működik tovább, amíg az érvényét nem veszti, tehát résen kell lenned és annak a kártyának a lejártára is figyelned kell.

2018. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!