Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Diákhitel mikor várható? Bővebb lent!

Február 11-én igényeltem meg a diákhitel szabad felhasználású változatát. Egy összegben kértem, mert laptopot szeretnék vásárolni az egyetem miatt. Viszont a múlt héten "folyósítható" státuszba került, és érdekelne, hogy körülbelül mikorra számíthatok rá? Úgy tudtam, ha február 15.-e előtt megigénylem, akkor már márciusban folyósítják (kb. 14.-e körül), de ezek szerint akkor tévedtem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: diákhitel, utalás, kifizetés

márc. 13. 21:01  Privát üzenet  

A válaszok
van már március 14? nincs., Akkor miről beszélünk?

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 13. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de sehol sincs feltüntetve, hogy utalás alatt, míg más szakon lévő diáktársamnál már a Neptunban is látható :) ezért érdeklődtem. normális hangnem is létezik a világon ;)

# 2/4Időpont márc. 13. 21:06 Privát üzenet
A "folyósítható" az pont azt jelenti, hogy a következő utalás alkalmával utalni fogják. Nincs "utalás alatt" státusz. Holnap utalni fogják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 13. 21:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a segítőkész választ :)

# 4/4Időpont márc. 13. 22:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeptember 19-en egyösszegű diákhitelt igényeltem. Volt már TO egyeztetés alatt és most feldolgozás alatt van. Várható hogy a következő utalási időpontban megkapom?
Mikorra várható a diákhitel?
Diákhitelt elvileg holnap utalják, ez pontosan mely napszakban várható?
Az előző 2 félévben már kaptam diákhitelt, nem mondtam le, az őszi folyósítás az szeptemberben vagy októberben várható?
Mikorra várható a mostani (2. féléves) diákhitel megérkezése?
Ha 15-e vasárnapra esik, akkor a diákhitel várható folyósítása inkább hétfőre esik, vagy esetleg még péntekre, netán bankoktól is függ?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!