Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel mikor várható?...

Diákhitel mikor várható? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Február 11-én igényeltem meg a diákhitel szabad felhasználású változatát. Egy összegben kértem, mert laptopot szeretnék vásárolni az egyetem miatt. Viszont a múlt héten "folyósítható" státuszba került, és érdekelne, hogy körülbelül mikorra számíthatok rá? Úgy tudtam, ha február 15.-e előtt megigénylem, akkor már márciusban folyósítják (kb. 14.-e körül), de ezek szerint akkor tévedtem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 13. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
van már március 14? nincs., Akkor miről beszélünk?
2018. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de sehol sincs feltüntetve, hogy utalás alatt, míg más szakon lévő diáktársamnál már a Neptunban is látható :) ezért érdeklődtem. normális hangnem is létezik a világon ;)
2018. márc. 13. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "folyósítható" az pont azt jelenti, hogy a következő utalás alkalmával utalni fogják. Nincs "utalás alatt" státusz. Holnap utalni fogják.
2018. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész választ :)
2018. márc. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!