Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora eséllyel kapok 2...

Mekkora eséllyel kapok 2 millio Ft személyi kölcsönt ha megcsak most töltöttem be a minimum korhatart?

Figyelt kérdés

23 evesen vagyok

1 éves bejelentett munkaviszony, rendszeres jövedelemmel

180 nettó fizetés

Erstenel szeretnem felvenni. Ott 23 az alja. Tapasztalatok alapján ebben a korban mekkora esélyem van rá?

Elvileg a feltételeknek megfelelek, de olyan véleménye érdekelne aki ezzel foglalkozik vagy ennyi idősen igényelt.

Köszönöm


2018. márc. 29. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Elertem Elnézést

1 millio forintot szeretnék

2018. márc. 29. 19:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Elirtam *
2018. márc. 29. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnál az ügyletbe beletenni egy adóstársat/kezest szerintem jó eséllyel megkapnád. Véleményem szerint azért így sem reménytelen, de az erste szabályzatát, gyakorlatát nem ismerem. Szerintem próbáld meg. Ha elutasítják, vagy további biztosítékot kérnek, próbálkozz be máshol.
2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az életkor csak a legelső szűrő, bár ez leküzdhetetlen, ha nem éred el, amit a bank elvár.


Ezen kívül vizsgálják a jövedelem mértékét, a törlesztőrészlethez viszonyítva, a munkaszerződés határozatlan vagy határozott voltát, hogy mióta dolgozol ugyanazon a helyen, KHR státuszt, stb...


Ha kezest kell bevonni, annak is vizsgálják a hasonló ismérveit.

Illetve van amikor kezessel kiválthatóak bizonyos hiányosságok, amit a bank kezes nélkül elvárna.



Miért ragaszkodsz az Erstehez? Attól, hogy ott van a számlád, más bank kínálhat akár sokkal jobbat is.

2018. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!