Online Volksbank?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve jöttem ki Németországba dolgozni, szeretném megnézni a számlámat interneten. Eddig nem foglalkoztatott a dolog, mert ATM-hez közel voltam, de lakhely váltás miatt költséges lenne most már. Szóval,ha nyitottam egy Volksbankos számlát, akkor neten is betudok lépni, vagy külön kell kérvényezni? Ha be szeretnék lépni, kéri "Vr-Netkey oder Alias"-t fogalmam sincs mit jelent ez, és természetesen a PIN-t.

Segítségeteket előre is köszönöm!



2018. ápr. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyitaskor a szerzodesen amit kaptal, rajta van a netkey, elso bejelentkezeskor meg elkuldi a megadott telszamra a PIN-t.
2018. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felteve, ha kerted, mert maguktól nem mondják. ha nincs online belepesi neved/jelszod menj be a volksbankba igenyelni, utana megtudod majd nezni.
2018. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Átnéztem már korábban az összes papírt, de sehol nem írnak Netkey-t, egy véleményen vagyok a 2. válaszolóval,hogy külön kérni kell, nem is értem miért nem adják automatikusan..
2018. ápr. 8. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
azert mert nem mindenkinek kell, nem alap dolog.
2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!