Kálvin Tamás kérdése:

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Orosz rubelt ki ad az otps bank automata? Otps kartyat ha bele rakok es arrol ki ad rubeltet? Vagy esetleg payeer kartyarol otps automata,?

2018. ápr. 28. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A magyarországi OTP automaták csak forintot adnak ki, kivéve két gépet Budapesten, amik csak eurót. (Újpesten és a Deák Ferenc utcában van eurós ATM.)
2018. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orosz rubelt valutaváltóknál tudsz venni - OTP automatából Magyarországon nem.
2018. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az ilyen valutaváltók hol vannak nem nagyon vagyok a témában segítenétek? ha most a payeer számlámon lesz pénz pl:4750 rub kb 19 ezer ft és azt ki utalom mastercard otp junior kártyára,azután hogy vehetem le? bővebben?
2018. ápr. 28. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kezdhetted volna ezzel... :-)

Akkor ha a magyar ft számládra utalod átváltják (persze némi költséget leszámítva) és ft-ban fog megjelenni a számládon - aztán azt ft-ban tudod kivenni a kártyával.

2018. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ha a payeerről átutalom a otp juniorosra átváltják értem.És amúgy tudnátok nekem segíteni még? ismeritek a payeer bankfiokot?
2018. ápr. 28. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!