Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számlám van és 2x8...

OTP junior számlám van és 2x8 számból áll a számlaszámom, ha ezt a 16 számjegyet megadom valakinek akkor már tud is utalni nekem?

Figyelt kérdés
mert legutóbb akinek én utaltam az 3x8 számból álló számlaszáma volt, és az utalási mezőben is 3x8 számot kell beírni, viszont nekem csak 2x8 van majd a végén annyi van hogy HUF. Tehát azt is oda kéne írni, ha utalni szeretnének nekem?

2018. máj. 4. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OTP-s számlaszámok 2x8 számjegyből állnak, szóval elég azt megadnod. A végére odaírhatsz még 8 darab 0-t, akkor ha esetleg a másik fél nem ismeri, nem fog megijedni, hogy túl rövid.
2018. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszi király :)
2018. máj. 4. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, ahogy az első írja.
2018. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!