Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp bank, gépkocsi nyeremény...

Otp bank, gépkocsi nyeremény betétkönyvnél, ez hogy is van pontossan?

Figyelt kérdés
Lehet 5 10 20 50 ezres címletekben vásárolni, de nem értem, mi köztük a különbség.ha 5 ezresben veszem, ugyanazért a pénzért sokkal több eséllyel indulok a nyereményért, mind az 50 ezres címlet esetében.de akkor miért venne bárki is 50 ezrest?

2018. máj. 12. 00:11
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A nagyobb értékű annyiszor nagyobb eséllyel nyer. Azaz pl az 5 ezres 1x van a kalapban, a 10 ezres 2x, az 50 ezres 10x.
2018. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nagyobb értékű sorszámát akkor többször teszik bele a "kalapba"?
2018. máj. 12. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a névértékével súlyozva van a nyerési esélye. Ezáltal 1 db 50 ezres és 10 darab 5 ezres betétkönyvvel ugyanakkora esélyed van nyerni.
2018. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, így már értem.nekem most csak 20 ezresben van, de majd akkor veszek 50 ezrest is.
2018. máj. 12. 11:00
 5/7 A kérdező kommentje:
És hány autót sorsolnak ki havonta?én 1 ről tudtam, amit minden hónap 15.én sorsolnak.de a holnapjukon 4-6 autó van említve.hol lehet megnézni a kihúzott számokat?a letölthető appba sajnos csak az én sorszámaimat lehet beírni, de elég sokat vettem, egyszerűbb lenne a kihúzott számok alapján ellenőrizni
2018. máj. 12. 11:05
 6/7 xswerdy ***** válasza:
nyilván ahogy csökkennek a kamatok, egyre kevesebb autót sorsolnak, hiszen a kamatból veszik az autókat
2018. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért veszik az 50 ezres címletet, mert az ügyintézőnek az a feladata/érdeke, hogy minél nagyobb címleteken értékesítsen, így azt kamuzza, hogy így több az esélyed.

Érdemesebb kisebb címleteket venni, mivel, ha hónap végén megszorulsz és csak 20 ezerre lenne szükséged, akkor is ki kell vegyed mind az 50 ezret (és így kimaradsz legalább 1, de leginkább 2 sorsolásból)

Akkor szabad/kell nagy értékű címletet vásárolni, ha mondjuk 500 ezret teszel be, (mondjuk abból 450-et 50-es címletekben) hogy ne legyen annyi "papírod/könnyen számon tudd tartani

2018. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!