Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel igenylesnel csak a bert...

Hitel igenylesnel csak a bert nezik vagy a berlettamogatast es cafeteriat is?

Figyelt kérdés

Szeretnek felvenni egy kisebb osszeget (400 ezer) mivel sajnos a munka illetve egyetem miatt szuksegem van egy autora illetve a hazon belul letszuksegletes felujitasokra van szukseg es nincs fel-1 evem osszesporolni ra.

Min 80 ezer ft jovedelemmel kell rendelkezni az lenne a kerdesem, hogy a berlet visszateritest illetve cafeteriat is beleszamitjak a jovedelembe? Mert ha nem akkor sajnos nem tudom felvenni mivel a legutobbi honapban levonasom volt es nem erte el igy a 80 ezret az alap fizetesem.



#bér #kölcsön #hitel #beren kivuli juttatasok
2018. máj. 15. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen ezek nem számítanak.
2018. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem az illetekes banktol kerdezed meg?
2018. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hat igazabol meg nem neztem ki konkret bankot, mivel a torlesztoreszleteket kb mindenhol ugyanannyi.

#2-es szerinted van esetleg olyan amelyik beleszamitja?

Csak azert kerdezem mivel a cafeteriat is kpben kapom marmint rendes ft nem ilyen utalvanyok es azzl egyutt mar elerne a minimum hatart

2018. máj. 15. 10:43
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Egyik bank sem számolja bele. Viszont más banknál esetleg nem 80e a minimum fizetés.
2018. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
A kafatériát azért nme számolja bele senki mert az adHATÓ juttatás. ha holnap úgy döntenek még sem adják így jártál. Míg a bér ami a szerződésedben van kötelező juttatás amíg dolgozol.
2018. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a gyors es segitokesz valaszokat.

Remelem talalok ilyen bankot.

2018. máj. 15. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Banktól függ, hogy beszámítják-e, de ha igen, akkor sem szokás teljes összegen. Nekünk a pénzben kapott Cafetéria 30%-át számította be a K&H még jó régen. Keress egy hitel tanácsadót (bankráció vagy hasonló), ők képben vannak, hogy hol mit lehet.
2018. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak azzal kapcsolatban van tapasztalatom, hogy lakáshitelemnél a fundamenta például a cafetériát is figyelembe vette.
2018. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be kellett írni lakashitelnél a cafeteriat. Gondolom azért mert figyelembe veszik, mondjuk nálunk ez lényegtelen volt, nem voltunk határon egyáltalán.
2018. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!