Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otpn keresztül utaltam át...

Otpn keresztül utaltam át hétfőn este belföldi, másik otps számlára. Kedd reggel 7kor jött az sms hogy az utalás megtörtént. Most akkor mi történt?

Figyelt kérdés
akinek utaltam azt mondta, hogy minden este hatkor bankzárás után írnak. na én azóta se kaptam semmit. smsben ott van az ő számlaszáma is és leellenőriztem és az jó. akkor létezik, hogy még mindig nem ment át? de az sms az megvan. szóval nem értem. és elvileg már mindenkinek írt, aki utalt. szóval most megijedtem. ilyenkor mi van?
2018. máj. 30. 06:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Banki nyitvatartási időn kívül nincs mozgás, ezért kaptad kedd reggel az üzenetet. Kedd délelőtt meg is kellett, hogy érkezzen a pénz.
2018. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!