Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan hitel amit fel...

Létezik olyan hitel amit fel lehet venni 18. betöltött életévtől és nem kell előtte 3 hónap munkaviszony?

Figyelt kérdés
Most kezdek majd dolgozni, de szükségem lenne már előtte a pénzre. Én nem találtam ilyen lehetőséget, de bízom benne van olyan aki jártasabb. Nem nagy összegről van szó. 1.000.000-1.200.000 közötti lenne, csak hogy eltudjak indulni.
2018. máj. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Autóra kell? :DDD
2018. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, muszáj lenne mert a munka amit nyáron csinálni fogok ( vinni egy cégnek az ügyeit, kis igazgató leszek) ahhoz nagyon kéne.
2018. máj. 30. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem találtál ilyen lehetőséget, mert NINCS.

A bankok sem hülyék, hogy a semmire adjanak pénzt.

De ki foglak ábrándítani, mert 3 hónap munkaviszony után sem fognak 1 milliót adni 18 évesen.


Persze, létezik ilyen: ha van egy lakásod/házad úgy minimum 5 millió ft értékben, akkor szívesen adnak jelzálog hitelt 8max, ha nem tudod fizetni, megy a lakás is.


Amúgy, ha szerinted nem olyan nagy összeg 1 millió ft, akkor miért nem tudod előteremteni? Azt ugye tudod, hogy a havi minimálbér 91 ezer ft? Nos ennek a 12 szeresét kérnéd kölcsön, azaz 1 évi fizetést.


És még valami: általában a legtöbb munkahelyen 3 hónap próbaidő van, ami alatt mindkét fél indoklás nélkül felmondhat egyik napról a másikra.


Tegyük fel, hogy kapnál 1 milliót, meglenne a kocsi (amúgy nem értem, olcsóbb miért nem jó?), és egyszercsak:

1.- a munkáltató rájönne, hogy mégsem ilyen munkaerőt akart, nem jól végzed a munkát, stb.

2. Te jönnél rá, hogy mégsem tetszik a dolog

Utána mégis miből fizetnéd a törlesztő részleteket?


De hogy valami "megoldást" is kínáljak:

ha van egy lakásod/házad úgy minimum 5 millió ft értékben, akkor szívesen adnak jelzálog hitelt - bár szerintem a banknak akkor is kell a munkaviszony.

Csak ha magánszemély ad kölcsön, akkor úgy fog kölcsön adni, hogy írat egy szerződést, hogy ha nem tudod visszafizetni a kölcsönt, akkor megy a lakás is.

2018. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy 18 milliós lakás van a nevemen, a kocsira meg igazából azért szükséges ez az összeg mert....

1, ugye a kocsi

2, a jogosítvány SOS-ben

3, kezdetben az üzemanyag

4, átírás, kötelező szerviz és kis tartalék a felmerülő problémákra

visszatérve a témára, gondoltam hogy nem a két szép szememre fognak adni hitelt.

nem mellesleg szeptembertől kezdem az egyetemet ami tanulmányi és sportösztöndíjjal fog járni, valamint ha beindult ez a program amire most próbálok kölcsönt keresni akkor még hamarabb is visszatudnám fizetni mint a törlesztés vége.

Ja és sajnos igen, nagyon alacsony a minimálbér itthon, viszont nettó 350-400 között lenne a fizetésem kezdetben. szóval nem lenne egy nagy dolog már a későbbiekben, csak sajnos a kiindulás a nehéz

2018. máj. 30. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igen, muszáj lenne mert a munka amit nyáron csinálni fogok"

"Most kezdek majd dolgozni,"


NINCS jogosítványod? Hát, az azért némileg megnehezíti a dolgot. Még ha van is olyan, hogy sürgősségi jogosítvány, akkor is bizonyos óraszámot le kell vezetned - szóval min. 1 hónap. (3-as vagyok)

2018. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az SOS jogosítvány 3 hét alatt meg van mindennel együtt, beiratkozásnál meg van a vizsga időpontja. 30 óra a kötelező, és ezzel a lehetőséggel napi 2x2 óra teljesíthető.
2018. máj. 31. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyetmista leszel, diákhitelt tudsz majd maximum felvenni, de azt sem korlátlan mértékben.
2018. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!