Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlámhoz hozzá adtam...

Paypal számlámhoz hozzá adtam egy bankkártyát a kartya viszont édesanyámé így is tudom majd hasznalni internetes vásárlásra?

Figyelt kérdés

A Paypal számla az en nevemen van és a 400 ft-os terhelés megtörtént!Mivel nem rendelkezünk OTP direkt-el ezert holnap bemegyünk az OTP bankba es elkérjük a kódot amivel hitelesíteni lehet a hozza adott kartyat.

Elfogadja igy a Paypal nem lesz gond? Illetve ha sikerül hozza rendelnem a kártyát vásárolhatok vele a bankartyan levő összeggel!?

Nem igazan vagyok otthon a témában.


A válaszokat elore is köszönöm



2018. jún. 7. 08:15
 1/2 fairi1 válasza:

Paypal-t nem érdekli kinek a nevén van a dolog.

Ha megszerzed valakinek bankkártya adatait és képes vagy belépni a netbankjába vagy megszerezni a kért kódot, onnantól lehet az ő kártyájával fizetni.Kártyának van fedezete, paypal nem érdeklődik ki kinek apja fia.


Soha senkinek ne add oda a paypalbe való belépési jelszavad. és ha bejelenkezés csak olyan gépen tegyed amiről tudod vírus ellen védett.

Jelszavad legyen elég komplex, és érdemes ritkán változtatni.


Paypal biztonságos, de a gyenge láncszem maga a felhasználó sokszor.

2018. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sikerült:))
2018. jún. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!