Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h Bankról milyen véleményete...

K&h Bankról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés

Pontosan a bővített plusz számlacsomag ami jó lenne nekem szerintem.


Erste banknál vagyok még jelenleg, de mostmár nem vagyok jogosult a számlacsomagra amiben eddig voltam.


Br 198 a tuti utalásos jövedelmem, de erre még jönnek műszakpótlékok is. Havi egyszer utalok nagyobb összeget kb 70e. Online vásárolni sokat szoktam. Fontos lenne a 3D secure és egy stabil jól működő mobil app.


2018. jún. 13. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

K&H-nál vagyok. Én nem annyira szeretem egy dolog miatt: két számlám van (vállalkozói és lakossági). Tavaly óta nem minősül jóváírásnak az, ha a lakosságimra utalom a vállalkozóimról, így MINDEN kedvezménytől elestem ami eddig volt. Ettől függetlenül ez egy speciális eset.

A mobilapp stabil, szép, jól használható, könnyen átlátható, a mobiltokenes belépés és a QR kódos aláírás utalásoknál meg nagyon kényelmes, én imádom. Lakáshitellel kapcsolatban is pozitívakat tudok eddig mondani, szóval összességében ajánlanám őket.

Annyi, hogy havi 1x mindig van karbantartás a net/mobilbankban és olyanok vannak, hogy csütörtök este 10-től péntek hajnali 4-ig nem lehet használni, nem jelenít meg semmit. Ez nagyon ritkán zavaró lehet, de valahol öröm is, hogy karbantartják, fejlesztik az egész elektronikus rendszert folyamatosan.

2018. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erstenél diákszámlád van és arra nem vagy tovább jogosult?


A városodban mely bankok elérhetőek, stb... Vagy tudatosan választottad ezt?

2018. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a K&H-val még nem volt problémám, csak ajánlani tudom. Nem olyan bunkók és lekezelő emberek ülnek ott, mint pl. az OTP-ben.
2018. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. K&h lett végül. A cég fizeti a számladíjat úgyhogy ezért is lett a nyerő ez a bank. :)
2018. jún. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!