Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvételben kérhetnék...

Lipton. kérdése:

Hitel felvételben kérhetnék egy kis felvilágosítást, hogyan a legcélszerűbb ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Üdv, 300 ezer forintot szeretnék felvenni, viszont nem tudom, hogyan és hol lenne a legokosabb, mivel egyáltalán nem értek ehez, kérnék egy kis útbaigazítást.

Tudom, hogy a google a barátom, de annyi mindent lehet ott olvasni, nem tudom mi az, ami rám vonatkozhat.

6 hónapos munkaviszonnyal rendelkezem, bruttó 200.000ft havi kereset, Budapest banknál bankolom több éve, gondolom ott kéne ezt lebonyolítani.

Nem szeretném évekig törleszteni az összeget, 6 hónappal kiegyeznék,illetve túl sokat sem szeretnék ráfizetni.

Bármi tipp, tapasztalat? :)



2018. jún. 16. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha 300ezer Ft-ot hitelre kell felvenned a 200ezres fizuddal, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz...
2018. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez most lényegtelen, nincs összefüggésben a kettő.
2018. jún. 16. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak lehúzós(provident)cégek, gondolom ők adnának. Kérdezz ra, egy folyószámla hitellel kaphatsz e és ha igen mennyit. Otp-nél van 200ezres keretem, de nem veszem sose igénybe.
2018. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Folyószámla hitel a legkézenfekvőbb ilyen osszegre vagy hitelkártya amiről a jelenlegi kiadásaid finanszirozod es az arra fordítandó osszeget meg félre teszed.Egyébként tavaly a Providentnel volt a nullajo akció, 0 % thmel otthon szolgáltatással, azt nem mondanám lehúzásnak 😊.
2018. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most is van? érdekelne!
2018. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most csak olyan van, hogy 300-ra 110 héten keresztül fizetsz, az össz kamat 76650ft. vagy is 376650-be fáj.
2018. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig van, de amikor van célszerű lehet kihasználni.
2018. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Folyószámlahitelnek utána fogok érdeklődni a bankomnál.

2018. jún. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!