Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pcx átutalásnál baj, ha a...

Pcx átutalásnál baj, ha a díjbekérő és a számlatulajdonos (aki fizet majd) más személy?

Figyelt kérdés

Másik problémám:

Azt írták a díjbekérő levélben, hogy közleménybe írjam az azonosítót. Otp átutalásnál 2 közlemény mező is van egymás alatt.

Az azonosító ilyen formátumban van: 123456/789999

Csak az első mezőbe másoljam be az azonosítót?

Vagy pedig a per jel direkt elválassza, hogy a számsor első és második felét külön mezőbe írjam?


2018. jún. 20. 22:28
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elég az első sorba másolni. Nem baj, ha más fizet, mint aki vásárol, de az azonosítót ne rontsd el, mert nehéz lesz visszakeresni, ha nem stimmel valami.
2018. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Most vettem észre, hogy pdf-et is küldtem emailben.

Ez áll benne: "Kérjük, hogy a vételárat a fizetési határidőn belül, a Vevő bankszámlájáról szíveskedjen átutalni. A közleményben kérjük feltüntetni a díjbekérő jobb felső sarkában található

Rendelési azonosítót. A rendelés a vételár beérkezését követően kerül teljesítésre, melyről hiteles számlát állítunk ki."


Az illetőnek nincs bankszámlája, akinek a nevén van a rendelés... Ezért én utalnék. Remélem nem lesz gond emiatt.

2018. jún. 21. 00:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Küldtek**
2018. jún. 21. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!